Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dovolená u moře s jógou, ostrov Rab, Chorvatsko

15.06. - 01.01.1970

Letovisko SUHA PUNTA na ostrově Rab je kouzelný kout situovaný na jih s kamenitými a oblázkovými plážemi, kde najdete klid a soukromí, zátoky s borovicemi, pro děti dvě pláže s pískem, výhled na volné moře s křišťálově čistou modro-smaragdovou vodou.

Můžeme navštívit starobylé město Rab, udělat si výlet po ostrově pěšky i na kole, protože ostrov je protkán mnoha dlouhými a příjemnými stezkami. Místní Jozif a další majitelé lodí nás dovezou do vzdálených zátok, kde si budeme sami užívat koupání a klidu. Je možné podniknout výlet lodí kolem ostrova nebo na přilehlé ostrovy a meditovat na moři při východu či západu slunce.

Program: Celý program je vhodný pro začátečníky a pokročilé. Ranní a podvečerní praktikování jógy v tradičním pojetí (průpravná cvičení, ásany, dechová cvičení, koncentrační techniky, relaxace, sestavy, mudry – gesta rukou), večerní meditace a setkání s filosofií jógy. Koupání v křišťálově čisté vodě, potápění, slunění, masáže, meditování …. To vše nás ještě více může naplnit radostí, spokojeností a vnitřním klidem.

Více informací naleznete ZDE

Další informacePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám