Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Diane Long – přátelství s vlastním tělem

26.05. - 01.01.1970

Diane Long je nejznámější žačkou Vandy Scaravelli a sama už vychovala mnoho úžasných a inspirujících učitelů (hluboce ovlivnila Paddy McGrath nebo Christine Borg). Dianin přístup je intuitivní a přesto exatní a neuvěřitelně pečlivý. Pro aštangisty je pak Diane úchvatným zdrojem informací, ke kterým se v aštangové praxi prokousáváme jen ztěžka a zřídka. Mrkněte se na Dianino video: Urdhva Dhanurasana

Laura kratochvílová o Diane říká: “Mně osobně setkání s Diane – jako učitelkou i jako člověkem – poslalo praxi na “úplně jinou oběžnou dráhu”. Její semináře jsou takové povahy, kdy ještě mnoho měsíců po jejich skončení člověk zjišťuje, jak hluboce, i když nenápadně, ho vlastně zasáhly a změnily.”

Diane je ve svém projevu velmi otevřená, upřímná a vtipná. Józe se věnuje celý svůj dospělý život, z toho Vandě Scaravelli zůstala věrnou žákyní dvacet tři let, takže její přístup se nerozptýlil, ale naopak neustále hluboce kultivoval.

Na Dianiných stránkách se dočteme: “Intuitivní jóga Diane Long je progresivní tělesná praxe se záměrem přivést člověka k vitálnímu jádru – tedy páteři – a zakládá se na konceptu, že páteř se “rozděluje” na 4. a 5. bederním obratli. Právě zde se síla stává lehkostí. Člověk je usazený a uzemněný v základně pozice. Zjemňování vědomí, vedeného tímto záměrem a konceptem, přináší vizi celistvosti a harmonie. To se stává způsobem bytí, formou meditace, která dovoluje nové vjemy a nový přístup v každé asáně. Na svých seminářích Diane demonstruje a pomáhá účastníkům zakusit tuto jemnou kvalitu pohybů, dechu a pozornosti, jak ji učila Vanda, a snaží se každého studenta vést vlastníma rukama, jak jen to je možné.”

Workshop je vhodný pro všechny “druhy jogínů” a všechny úrovně pokročilosti. Bude v angličtině s překladem do češtiny (bude-li potřeba).

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Běla
  • Praha 7
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám