Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cyklus 5ti prvků – OHEŇ

01.06.2019So 10:00 - 18:00

Srdečně vás zveme na ponořeni se do tajů jednotlivých prvků dle TČM, pojďte je prožít ve svých tělech a zároveň lépe pochopit jejich fungování a souvislosti.

Pokračujeme v souladu s přírodou prvkem Ohně. Ročním obdobím ohně je léto, doba pěstování a dorůstání, upevňuje se nové. V létě je třeba pěstovat jang. Budeme prozkoumávat fyzické, mentální i emocionální kvality související zejména s drahami srdce a tenkého střeva.

Podpoříme naši krev a cévy, ale i naši paměť. Emocí ohně je radost, láska, vášeň, nadšení, ale i zášť a nervozita.

Celý den budeme praktikovat Yin Yogu, aneb akupunkturu bez jehel, a uzdravující Jógovou terapii. Prvek ohně osvětlíme z pohledu tradiční čínské medicíny, vhodné dietetiky a zacvičíme si qigong.

Seminář je vhodný pro všechny se zájmem o vnitřní práci a směřuje k podpoře (znovu)zrození, k osobní transformaci.

Kdy: sobota 1.června 2019 (10:00 – 18:00)
Kde: Jógacentrum Velehradská 21, Praha 3
Cena: 1.700 Kč
Kontakt a přihlášení: yinyangyogovna@gmail.com
Pro velký zájem doporučujeme včasnou rezervaci místa

Lektoři:
Dáša Vaďurová : Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

Jana Arcimovičová – publicistka, tradiční čínská medicína, qigong
Jana se dlouhodobě zabývá alternativními metodami léčby, bylinkami, dietetikou a qigongem. Na toto téma napsala i několik knih a množství článků. Zdraví chápe jako důležitou podmínku pro to, abychom žili v harmonii s vesmírem a mohli se duchovně rozvíjet. Na semináři se zaměří na prvek oheň z pohledu tradiční čínské medicíny a zacvičí si s vámi qigong

Další informace

1 700 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám