Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cítit jógu

26.08. - 01.01.1970So 13:52

Jóga je výzvou ke zkoumání naší nejhlubší podstaty (svadhyaya). Paradoxně ale často hledáme vnější autoritu, aby nás na této cestě vedla. Naši nejistotu může ještě prohloubit množství jógových stylů, principů a ezoterických konceptů, jimiž jsme zavaleni. Pod tímto nánosem názorů a autorit se ale skrývá mnohem hlubší a spolehlivější kompas: schopnost našeho těla cítit.

Během tohoto víkendu se ponoříme do tichého světa pocitů. Procítěním pohybů a pozic se spojíme s jemným srdcem jógy a užijeme si svobodu, kterou nabízí. Cesta dovnitř nás učí jednat na základě toho, co cítíme
a vytváří hlubokou důvěru ve schopnost našeho těla vést naši praxi. Probuzená citlivost jógu vede od vnějších pravidel, dogmat a disciplíny směrem k vnitřnímu učiteli.

Každý den se skládá ze tří částí. Ranní lekce začne dynamickou sestavou pozic k probuzení těla. Po hluboké relaxaci zakončíme meditací. Po polední pauze nás Birgitte povede zkoumáním použitých technik, abychom zjistili, jak z nich mít užitek. Odpoledne zakončíme jemnou praxí vedoucí ke zvnitřnění, včetně pranajámy a meditace.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám