Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Čištění podvědomí – Kundaliní jóga

09.07. - 01.01.1970

Všechny myšlenky, které v životě nezpracujeme, se ukládají v podvědomí. Všechny akce, které ještě neměly reakci, se ukládají v podvědomí. V podvědomí se skrývá spousta návyků a přesvědčení, které nám brání v tom, abychom žili šťastný, zdravý a plnohodnotný život. Jsou tam strategie, které jsme si vytvořili v minulosti jako malí, jako miminko v bříšku, anebo k nám přišly genetickým kódem od našich předků. Svých podvědomých reakcí si velmi často nejsme vůbec vědomí, často máme jen pocit, že se nám věci „dějí“ a nevíme proč. A dál úspěšně sabotujeme jakoukoliv naději na úspěch. Abychom mohli skutečně jednat tak, jak chceme, a být v životě šťastní a naplnění, abychom měli úspěšné vztahy a dařilo se nám dobře, je nezbytné podvědomí čistit.

Yogi Bhajan, mistr Kundaliní jógy, říká, že se v našem podvědomí ukládají myšlenky 7 generací před námi a že pokud jsme nikdy podvědomí nečistili, je jako záchod, který před námi použilo 256 lidí… Kundaliní jógu proto nazval „jógou vědomí“. Pomáhá nám uvědomovat si naše podvědomé strategie a návyky a dává nám tak možnost vědomě volit, jak se v určité situaci zachováme, místo toho, abychom jen „reagovali“. Řadu z těchto technik si v tomto kurzu budete moci vyzkoušet a kromě toho budete odcházet s řadou tipů, jak v tomto procesu čištění pokračovat sami.

Kundaliní jóga je unikátní, přímý, rychlý soubor cvičení v rytmu, jehož cílem je probudit plný potenciál lidského vědomí. Rozvíjí schopnost hluboce naslouchat, pěstovat vnitřní ticho, dosáhnout prosperity a výtečnosti ve všem, co děláme. Podporuje radost, aktivitu, tvořivost, fyzické i psychické zdraví organismu.

Guru Sansar Kaur

Praktikuje Kundaliní jógu podle Yogi Bhajana a je žákyní Guru Meher Singh, Gurucharan Singh, Krishna Kaur, Gurutej Kaur a Shakti Parwha Kaur. Dnes učí v Los Angeles a České republice a je členkou Mezinárodní asociace instruktorů Kundaliní jógy. Také připravuje trenéry a je součástí trenérského týmu pro Výcvik učitelů v Los Angeles a v Praze.

„Když jsem začala cvičit Kundaliní jógu, byla jsem blízko dnu a můj život nebyl vůbec takový, jaký jsem si přála. Kundaliní jóga mi dala nesčetné množství technik, které mi zlepšily intuici, vztahy k lidem a které pomáhají vítězit nad stresem. Dnes vychutnávám každý doušek dne. Těší mne, když se mohu dělit o tyto praktiky, které přinášejí lidem štěstí, úspěch a uspokojení ve všem, do čeho se pustí. Sat Nam.“

Dílna je intenzivní (sobota 14 – 21 hod.) a je otevřená všem bez ohledu na věk. Není třeba mít předchozí zkušenosti s jógou ani být fyzicky zdatný. Dejte vědět předem, budete-li potřebovat k sezení židli, máte–li zdravotní problémy, nebo jste-li těhotné. Možnost přespání v místě konání pro mimopražské účastníky..

S sebou pohodlné oblečení, pokrývku hlavy, zápisník, tužku a chcete-li i přikrývku

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Zita Pavlištová
  • Praha 1
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám