Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Body And Mind Inspiration Day

23.09. - 01.01.1970

3- hodinový seminář Vás seznámí s nejnovějšími poznatky moderního funkčního přístupu, který je nezbytný pro bezpečné a zdravotně nezávadné praktikování nejrůznějších forem body and mind cvičení včetně pilates a jógy. Poznejte rovnováhu vycházející z biomechanických principů a správného držení těla, principy svalové rovnováhy přiveďte své tělo i mysl k uvědomění si sami sebe a k hlubší koncentraci na vědomý prožitek z pohybu.

Na semináři si zopakujeme a utřídíme znalosti o základních zásadách funkčního body and mind cvičení, svalové rovnováze a o principech posturální stabilizace v souslednosti se správným dýcháním. Přivedeme své tělo i mysl k hlubšímu uvědomování prováděných pohybů, uvědomí me si důležitost přednastavení jednotlivých částí těla před vlastním cvičením. Cvičení s využitím cvičebních pomůcek – therrabandů a overballů zaměříme na problémové svalové partie s tendencí k oslabení – břicho, hýždě, mezilopatkové svaly, hluboké flexory krku, extenzory horní končetiny.
Nezapomeneme na závěrečnou relaxaci. Pokračování semináře pod vedením Ing. Dominiky Veselé za asistence MUDr. Šárky Majdové.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám