Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Asistence v ásanách 2 s Láďou Pokorným

13.09.2015Ne 10:00 - 17:00

Jednodenní workshop pod vedením jednoho z nejuznávanějších českých lektorů ashtanga vinyasa yogy Ládi Pokorného , oblíbeného a uznávaného učitele mnoha dalších lektorů dynamických jógových forem , který se jógové praxi věnuje již přes 14 let a působí v Praze a v zahraničí . Workshop volně navazuje na již proběhlý jarní seminář , ale lze ho absolvovat i zcela samostatně . Není vhodný pro úplné začátečníky.

Být učitelem jógy je hlavně o umění navést praktikující správně a bezpečně do jógové pozice. Seminář bude zaměřen na vybrané ásany a na jejich hlubší pochopení skrze dotyk učitele, kterým dostává cvičícího člověka v pozici k jeho skutečné hranici. Teprve až na této hranici se člověk začíná posouvat dál.
Seminář je vhodný jednak pro učitele jógy, kteří si nejsou úplně jisti správným naváděním do pozic, jak pozice modifikovat a jak cvičícího člověka v ásaně posunout bezpečně dál. Účastnící se naučí jednoduché grify, hmaty a tlaky, kterými cvičícím na svých lekcích pomohou prohloubit fyzické i psychické učinky ásan. Vítáni jsou však také pravidelní praktikanti, kteří budou mít jedinečnou příležitost na vlastním těle i duši zakusit, o čem jsou ásany a správné dýchání v nich.

!  TĚŠÍME SE NA VÁS  !

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace do 30.8.2015


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám