Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Studio Hortenzie (0)

Studio Hortenzie se nachází v samém centru Prahy – jen 3 minuty od Hlavního nádraží nebo Masarykova nádraží a cca 8 minut pěšky z Václavského náměstí. Je to místo, kde vám pomůžeme navrátit harmonii, klid, zdraví a vyrovnanost do vašeho života. Pořádáme semináře Hormonální jógy pro ženy, Hormonální jógy pro muže i Hormonální jógy pro diabetiky a další veřejné akce související se zdravím a celkovou harmonií těla, mysli a duše – aktuální termíny našich akcí najdete ZDE.

Hormonální jógová terapie je unikátní, vědecky podložená sestava jednoduchých cviků. Zvládnete ji i bez předchozích zkušeností s jógou a dobrou zprávou je, že má velmi rychlé výsledky! Díky stimulaci žláz s vnitřní sekrecí navrací přirozeně hormonální rovnováhu bez potřeby užívat „umělé“ hormony a je též doplněna o úžasné protistresové cviky a dechová cvičení. Celkově harmonizuje naše tělo i psychiku.

Paní Dinah Rodrigues – celosvětově známá brazilská psycholožka a učitelka jógy – pracovala na této metodě přes 20 let, ve spolupráci s lékaři, fyzioterapeuty a učiteli jógy.

Ve Studiu Hortenzie pracují jen lektorky, které získaly certifikaci přímo od její autorky – Dinah Rodrigues. Společně se pravidelně scházíme, sdílíme a předáváme si zkušenosti a obohacujeme se o skvělé výsledky a úspěchy našich klientů.

Jsme šťastné, že nás na naší cestě potkala tak úžasná žena, jejíž metoda viditelně pomáhá a my ji s láskou můžeme předávat dál!

URČENA všem ženám i mužům, kteří zažívají STRES, ztrátu vitality a únavu. Těm, kteří mají problémy se ŠTÍTNOU ŽLÁZOU. Všem, kteří trpí NESPAVOSTÍ, zažívají SYNDROM VYHOŘENÍ, úzkostné stavy, vypadávání vlasů, nízké libido. Zlepší metabolismus a rozproudí LYMFU, posílí IMUNITU, odstraní MIGRÉNY. Navrací SEBEVĚDOMÍ. Zvyšuje LIBIDO. Prevence KARPÁLNÍHO TUNELU.

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE PRO ŽENY je určena ženám všech věkových kategorií, které zažívají bolestivou MENSTRUACI, nepravidelnost, ztrátu menstruace nebo PMS. Ženám, které si přejí OTĚHOTNĚT, pomáhá řešit NEPLODNOST způsobenou hormonální nerovnováhou, špatným prokrvením či svalovou křečí v pánevní oblasti či srůsty na vejcovodech. Ženám PO PORODU harmonizuje hormonální systém a podporuje KOJENÍ. Ženám v MENOPAUZE nebo před ní – odstraní symptomy jako návaly horka, nespavost, podrážděnost, deprese, ztrátu vitality, nízké libido, migrény. Pro všechny ženy od 30 -35 let jako PREVENCE.

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE PRO MUŽE je vhodná pro všechny muže, kteří zažívají každodenní stres případně bušení srdce a navíc přispívá ke zmírnění nebo odstranění obtíží s PROSTATOU, zvýšení PLODNOSTI a kvality a množství spermatu a lepšímu zvládání STRESU.

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE PRO DIABETIKY pomáhá léčit existující a rozvíjející se onemocnění (diabetes I. i diabetes II.). Je ale také prevencí nebo pomocí pro vaše blízké, kteří onemocněním trpí. Diabetes je onemocnění, kdy slinivka břišní často neprodukuje dostatečné množství hormonu – inzulínu. Hormonální jóga pro diabetes se zaměřuje primárně na AKTIVACI funkce SLINIVKY a podporuje její správnou funkci. Jelikož se ale jedná o celostní metodu, soustředíme se i na stimulaci ostatních žláz s vnitřní sekrecí – sleziny, jater, nadledvinek, štítné žlázy a hypofýzy.

Budete-li mít zájem, rádi sestavu naučíme anebo za vámi přijedeme do jakéhokoli místa v ČR a velmi rády za vámi přijedeme také přímo do vaší firmy.

Přejeme krásné dny a budeme se těšit na osobní setkání s vámi 🙂

Za celý tým Studia Hortenzie – Jana Hrabalová Bendová, majitelka.

Styly jógy:Dětská jóga, Hormonální jóga, Jemná jóga, Jin jóga, Jóga pro začátečníky, jóga pro zdravá záda, Jógová terapie, Office yoga, Těhotenská jóga (gravid jóga)
Typ hodin:semináře; individuální lekce; hodinové lekce
Možnost pronájmu prostor:ano
Možnosti platby:převodem
Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám