Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jitka Janešová

 

Jóga je pro mne cestou, na které je stále co objevovat.

K józe mne před několika lety přivedly zdravotní problémy se zády. Cítila jsem rovněž potřebu zpomalit své hektické životní tempo. Časem bolesti zad pominuly spolu s tím, jak se i mysl a celkový můj projev stával klidnější. Na józe se mi líbilo propojení dechu s pohybem, její komplexnost působení na tělo i ducha. Našla jsem pohyb, který mi dával smysl!

Časem se moje praxe stávala stále hlubší a intenzivnější. Jógová praxe mne oslovila natolik, že jsem se jí začala aktivně věnovat a hlouběji studovat u nás i v zahraničí.  Postupně se tak jóga stala přirozenou součásti mých dnů.

Jóga je pro mě cestou s návodem, jak se cítit dobře, udržet si vnitřní klid a nadhled. Předávat jógu druhým je pro mne jeden ze způsobů, jak lidem pomáhat ke spokojenosti, zdraví a celkové vitalitě.

Sama praktikuji vinnyasa jógu. K této praxi jsem nedávno přidala i sestavu hormonální jógy pro ženy, která mi pomohla vyrovnat hormonální hladinu. Mám z toho velkou radost a věřím, že i pro ostatní ženy se hormonální jóga stane cestou k ozdravení, vitalitě a spokojenosti. Vnímám Hormonální jógovou terapii jako velice prospěšnou pro ženu v každém věku. Její účinnost mám ověřenu na sobě a každý další den s hormonální jógou mne utvrzuje o neobyčejné příznivosti pro tělo a mysl, vitalitu a harmonii. Nesmírnou motivací jsou pro mne pozitivní ohlasy žen, jejich radost z překonaných obtíží a samozřejmě i miminka, která se narodila.

Absolvovala jsem kurz učitele jógy (Hatha jóga, Dětská jóga, Hormonální jóga pro ženy dle Dinah Rodrigues) a začala jógu vyučovat. V současné době obohacuji svou jógovou praxi o studium Jin jógy.  Vnímám studium a učení jógy s pokorou a radostí a takto se ji snažím šířit a předávat lidem kolem sebe.

Koníčky a zájmy
V první řadě samozřejmě jóga a vše okolo ní. Mou velkou vášní je i cestování po světě i po Čechách. Mimo jógovu podložku také miluji malování a přírodu ve všech jejich podobách.

Kde cvičím

  • Jóga Letná – dětská jóga s angličtinou, www.littlebubbles.com
  • Studio Hortenzie – Hormonální jógová terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues, www.hortenzie.com
Kvalifikace:Ashtaga Vinyasa (Primery series, Dalibor Štědroňský, 2012-2013) Ashtanga Vinyasa (Alon Shmilevich, Thajsko, 2014) Hatha Jóga (Chanaka Rukshan, Sri Lanka, 2015) Český Svaz Jógy (cvičitelka jógy II. a III. Třídy, 2015-2016) Hormonální jógová terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues (Centrum Hormonální jógy, certifikace 07/2017) Dětská jóga (Ellynne Skove - Developmental movement & baby yoga I.,II. , 05/2016; Česká asociace dětské jógy, akreditace 08/2017; Metodika Little Bubbles 08/2017) Yoga Anatomy (Shakti and Maheshwara, 06/2017) Yin jóga (probíhá certifikace na lektorku, Praha, Indie)
Aktuální rozvrh:http://jitcinajoga.webnode.cz/lekce/
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám