Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Česká akademie jógy, z.s. – studio Annámalai (0)

Č.A.J., z.s. je zapsaným spolkem příznivců jógy, učitelů/lektorů/trenérů jógy i vyznavačů ostatních aktivit, směřujících k sebepoznávání a osobnímu růstu.

Vznikla v lednu 2007 a od té doby prošlo výukou v jejích kurzech už na 1000 studentů – lektorů jógy.

 

AKADEMIE

V rámci naší akademie provozujeme “Trenérskou školu”, kde probíhají kurzy jak pro budoucí učitele jógy, kteří v závěru kurzů pro učitele jógy skládají zkoušky, tak pro lidi, kteří chtějí studovat jen pro sebe a nestačí jim běžná lekce jógy. Ti pak zkoušky skládat nemusejí.

V naší akademii se setkáte se zkušenými, empatickými lektory, kteří vás trpělivě a ochotně provedou praktickou částí jógy, ale i tou teoretickou, na kterou u nás rozhodně nezapomínáme. Naučíte se základním principům jógy, sestavování a vedení hodin, rozšíříte své znalosti filosofie a praxe jógy, abyste je mohli předávat dál.

Jsme školou tradiční jógy, proto v našich osnovách najdete kromě anatomie a fyziologie jógy také studium etických a morálních principů, ásan, pránájámy, pratjáháry, dhárany a dhjány (k samádhi už musíte dojít sami). Vyučují se také mantry, techniky vyšších stupňů jógy atd.

Posloupnost vzdělávání v kurzech pro učitele jógy III., II. a I. třídy vychází z posloupnosti udělování trenérských licencí na UK-FTVS. Tyto kurzy na sebe navazují a rozvíjejí znalosti získané v kurzu předcházejícím.

Spoluprací s Filosofickou fakultou se významně rozšířilo studium jógové filosofie a etiky.

Probíhají u nás navazující kurzy:

  • základní kurz pro učitele jógy III. třídy (110 vyučovacích hodin),
  • navazující roční kurz pro učitele jógy II. třídy akreditovaný MŠMT (200 vyučovacích hodin, po jeho skončení si můžete zažádat o živnostenský list),
  • tříletý kurz pro učitele jógy I. třídy (700 vyučovacích hodin), v nichž nám jde především o kvalitní výuku lektorů jógy – spolupracujeme proto s Univerzitou Karlovou – Fakultou tělesné výchovy a sportu (FTVS) a od roku 2012 také s Filozofickou fakultou (FF UK) v Praze.
  • Od roku 2018 pořádáme i nadstavbový kurz pro absolventy II. třídy zaměřený na výuku Gravidjógy.

Naši lektoři:

Ing. Míla Savitrí Mrnuštíková,

Ing. Lada Rokosová,

Mgr. Erik Čipera,

Mgr. Jitka Stehlíková,

PhDr. Máša Svobodová,

Ing. Zdeněk Štička,

Sylvie Nikolićová,

Vlaďka Janotková,

Ing. Marie Moravcová,

Eva Vokurková,

Mgr. Veronika Lounová,

Marcela Malečková,

MUDr. Ema Kučerová,

Mgr. Pavlína Drescherová a další.

A v neposlední řadě též přednášející obou fakult.

 

Vybrat z aktuálních kurzů si můžete na našem webu v sekci Trenérská škola.

STUDIO:

LEKCE JÓGY PRO VEŘEJNOST

V našem studiu Annámalai pořádáme také lekce jógy, které se zaměřují na různé stupně pokročilosti i na různé skupiny klientů.

V neposlední řadě nabízíme i individuální lekce na míru pro jednotlivé klienty či naopak balíčky pro firmy (na vyžádání).

Naše jógové lekce jsou vždy vedeny kvalitními lektory, obvykle absolventy nejvyšší (I.) třídy TŠ naší akademie.

V současné době nabízíme pronájem prostor velkého sálu (pohodlně pro cvičící 24 osob, pro přednášku až 36 osob) i malého terapeutického sálu (bližší informace na telefonním čísle uvedeném u profilu studia) či na webu v sekci O nás.

 

SEMINÁŘE, PŘEDNÁŠKY, KURZY ČI ČTENÍ (PRO VEŘEJNOST I NAŠE STUDENTY)

V průběhu školního roku (od září do června) pro vás máme připravenu pestrou nabídku aktivit, která svým zaměřením pokrývá širokou paletu jógové tematiky.

Stejně jako u lekcí jógy i zde platí, že přednášející jsou odborníci ve svém oboru. Můžete se tedy těšit na celou škálu vědecky či badatelsky podložených informací, které vám pomohou na cestě za poznáním a třeba i vyvrátí mýty, kterými je jóga (zejména její filosofie, historie a související oblasti bádání: náboženství, víra, pojetí duše, etika…) opředena.

 

Rozvrh nabízených lekcí pro veřejnost či lekcí jógy naleznete na našem webu v sekci Pro veřejnost.

Styly jógy:Gravidjóga, Jemná jóga, Jóga pro začátečníky, Jógová terapie, Klasická jóga, Patanjali Yoga
Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:info@ceskaakademiejogy.cz
Možnosti platby:převodem, hotově
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám