evolution jaro 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Alena Vejříková

Má cesta k józe vedla přes duchovní nauky, které studuji již několik let na Univerzitě Nové doby pana Milana Calábka.  Absolvovala jsem instruktorský kurz Hathajógy na Power Yoga Akademii, Václava Krejčíka. Vystudovala dvouletý kurz Psychologické astrologie u PhDr. Lenky Adamové, absolvovala řadu seminářů, kurzů, z oblasti duševní hygieny a psychologie. Zajímám se o astrologii, numerologii, šamanismus, výklad snů, tarot a jiné. Duchovním naukám se věnuji přes 16 let. Jóga mi otevřela další rozměr spirituálního světa.

Studiu jógy a vedení lekcí se věnuji „na plný úvazek“. V roce 2015 jsem otevřela centrum osobního rozvoje a sebevzdělávání, Spirit Centrum, v Králově Dvoře nedaleko Prahy. Vedle pravidelných kurzů a lekcí jógy, zde také najdete semináře, dílny, workshopy a přednášky z různých oblastí duchovních nauk, alternativních metod léčení, či terapeutické poradny.

 

 

Styly jógy:Čakra jóga, Dynamická jóga, Jemná jóga
Kvalifikace:instruktor Hathajógy
Zpět na přehled
 • Praktická relaxace a meditace s jógou s Alenou Vejříkovou Semináře a workshopy

  10.03.2018
  So 10:00 - 17:00
  Alena Vejříková

  Přijďte se ponořit do jemných vln relaxace a meditace, zažít účinky očistného dechu, nechat se rozeznít vibracemi manter či vyslovit svou sankalpu. Na semináři se naučíte praktické techniky z jógy, které ...

  650 Kč Detail

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu