Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

JÓGOVÝ TÝDEN v JIZERKÁCH s Alenou Vejříkovou

21.08. - 28.08.2021So 18:00 - So 12:00

Pojďte s námi prožít poslední prázdninový týden s jógou v krásném prostředí Jizerských hor a příjemném penzionu Resort UKO Bedřichov. Zaměříme se na výuku jógy, hlubší jógovou praxi, objasnění ásan, pránájámy, meditace, manter. Budeme si povídat nejen o jógové nauce, ale užijeme si též wellnes, který je přímo v Resortu, a procházky Jizerkami. A hlavně budeme relaxovat!

Cílem bude načerpat energii před nastupujícím novým školním rokem. Každý den pravidelná praxe jógy ráno a večer, doplněná workshopem či seminářem. Součástí programu bude též turistika, nordic walking či jóga na paddlerboardu. A možná si budete moci i zahoubařit. V tomto období v Jizerkách houby rostou.

Program obsahuje 10 lekcí  jógy, 2 workshopy, 2 turistické trasy, 1 jóga na paddlebaordu, osobní konzultace dle dohody. Účast na celém programu je dobrovolná.

Věnujte si týden pro sebe! Vzít s sebou můžete samozřejmě i rodinu jako necvičící členy.

Rezervaci a více info naleznete zde…

Další informace

Studio:Spirit Centrum (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Cena ve výši 9 970,- Kč zahrnuje: 7x ubytování, 7x snídaně, volný vstup do wellness, služby lektorky dle programu výše (vyjma zapůjčení paddlerboardu), pronájem sálu na cvičení, vč. pomůcek na jógu.
9 970 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám