Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Iyengar Yoga Institut Praha (1)

Iyengar Yoga Institut naleznete v centru Prahy poblíž Václavského a Karlova náměstí. V harmonickém a inspirativním prostředí překrásného Hlávkova domu z 19. století jsou 2 prostorné sály, recepce, pánská a dámská šatna, 2 sprchy a WC. Velký sál nabízí jógovou praxi pro cca 50 osob, plovoucí podlahou, pomůcky a závěsy pro Iyengar jógu, velké větráky a denní světlo. Malý sál je vhodný pro cca 20 osob a má obdobné vybavení.

Institut je zasvěcen šíření čisté tradiční formy Iyengar jógy. Základní myšlenkou Iyengar jógy je zpřístupnění jógy každému, a proto je typická přesnými instrukcemi od lektora, důrazem na správné nastavení pozic a používáním pomůcek.  Plný dopolední a odpolední rozvrh 6 dní v týdnu obsahuje otevřené lekce a privátní lekce pro 1, 2 studenty i malé skupiny. Pořádáme workshopy, tuzemské i zahraniční akce s jógou, učitelské kurzy.

V malém jóga obchůdku či eshopu můžete zakoupit pomůcky na jógu, speciální neklouzavé podložky JADE, příjemné oblečení na jógu WELLICIOUS, yogi čaje a ayurvédské produkty.

Typ hodin:Yogajoga studio nabízí lekce Iyengar jógy. Navštívit můžete otevřené lekce nebo individuální lekce.
Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:Rezervace je možná emailem info@iy.yoga, tel.: 775 237 930, či na recepci studia.
Možnosti platby:Platba je možná hotově, kartou či bankovním převodem.
Zpět na přehled
 • Helena Kubrychtová Bártová

  Kubrychtová Bártová Helena (9)

  Iyengar jógu jsem začala praktikovat v roce 2001. Od té doby intenzivně rozvíjím osobní i lektorskou praxi pravidelnými návštěvami v Iyengar Ramami Institutu v indické Puně. 2001 – ...

  Více o instruktorovi
Načíst další
 • Jana Nová

  Předražené lekce. Velmi neurvalý personál. Chování jak v sektě.

  Prostory studia:
  Vstřícnost personálu:
  Kvalita lekcí:
  Celkový dojem:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám