Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kubrychtová Bártová Helena

Iyengar jógu jsem začala praktikovat v roce 2001. Od té doby intenzivně rozvíjím osobní i lektorskou praxi pravidelnými návštěvami v Iyengar Ramami Institutu v indické Puně.

2001 – 2005 The Yoga Institute of Miami, učitelka: Bobby Goldin
2006 – 2013 Iyengar Yoga Institute Amsterdam, učitel: Clé Souren
2010 – 2013 Remedial Iyengar Yoga Italy, učitelka: Stephanie Quirk
Od roku 2014 Sarva Iyengar Yoga Institute London, učitelka: Sheila Haswell

„Yoga je pro mě v současné chvíli cesta. Cesta, na kterou jsem jednou řízením osudu vstoupila a záhy pochopila, že jdu správně. Ásánová & pránajámá praxe je jen začátek a zároveň dobrý nástroj k uvědomění si a pochopení sama sebe a podstaty toho, proč jsme tady.

Iyengar Yoga je systém, který vyvinul génius a skvělý učitel, náš Guruji B.K.S Iyengar, kterému já a my všichni jeho žáci vděčíme za pochopení těch nejemnějších vztahů a detailů v jeho učení i za možnost se dále rozvíjet…chci být jednou z těch, kteří předávají jeho čisté učení těm dalším.

Díky své dlouholeté osobní praxi se snažím studentům autenticky a přesně předávat získané zkušenosti. Lekce jsou postavené tak, že si z nich hodně odnese jak pokročilý tak začátečník. Náročné asány odlehčuji vtipem a dynamickou motivací, zdánlivě jednoduché asány se snažím opepřit náročnými a jemnými akcemi. Studenty motivuji k překročení jejich zdánlivých limitů svým vlastním entuziasmem pro jógu.

Kvalifikace:Iyengar Yoga Teacher Introductory I & II | Intermediate Junior I&II&III | Senior Intermediate I & II
Aktuální rozvrh:https://iy.yoga/rozvrh/
Helena Kubrychtová Bártová
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám