Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pozdravy slunci v Iyengar józe s Marií Fryčovou

25.02.2018Ne 10:00 - 13:00

Zajímá vás, jak jemně rozehřát tělo pomocí pozdravů slunci? Hledáte někoho, kdo vám ukáže a vysvětlí jak zdravě provádět jednotlivé ásany a následně je propojit s dechem? A nebo již pozdravy slunci děláte a chcete jít více do hloubky? Pak je nedělní workshop zaměřený na pozdravy slunci určen právě pro vás.

Marie Fryčová
Iyengar Yoga Teacher Introductory I&II
K józe mě v roce 2007 přivedla touha po štíhlém zdravém těle a potřeba zklidnit se. Mým prvním učitelem byla kniha. Postupovala jsem přesně podle návodu, provádění sekvence ásán mě bavilo a vše se zdálo být jasné a jednoduché. Tedy až na dýchání. Rozhodla jsem se proto najít někoho, kdo mi ukáže jak mám dýchat a našla Helenu KB. Jóga se postupně stávala nedílnou součástí mého života. Propracovaný systém Iyengar jógy mě zaujal natolik, že jsem v roce 2012 nastoupila do kurzu pro učitele a o rok později začala vést lekce. A ano, cítím se štíhlejší a klidnější 🙂

Další informace

Studio:Iyengar Yoga Institut Praha (1)
Instruktoři:
  • Marie Fryčová
Podmínky rezervace:Rezervace je možná emailem info@yogajoga.cz, telefonicky na 775 237 930, či na recepci institutu. Platba je možná hotově či bankovním převodem. Tato rezervace je závazná a platba je nevratná. Min. počet je 5 osob, pokud nebude minimální počet naplněn, akce bude zrušena. Změny vyhrazeny.

10:00 – 13:00Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám