Jóga online skupina Poděbrady
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yoga studio ZEN (0)

Jsme nové jógové studio ve Slavičíně.

Naše studio se nachází na Horním náměstí ve Slavičíně v budově bývalé lékárny, v těsné blízkosti zámku Wichterle a zámeckého parku, který přímo vybízí k procházkám před nebo po lekcích. ​Parkování je možné přímo před studiem, případně o pár metrů dál na horním parkovišti nad kašnou.

V našem studiu na Vás čeká krásný prostorný sál s denním světlem a výhledem do zahrady, který pohodlně pojme až 20 cvičících, případně 20-25 sedících. Studio dále disponuje menší recepcí, šatnou se sprchou a samostatným WC.

Sál je kompletně vybaven pro jógová cvičení. Pro všechny jogíny jsou k dispozici jógamatky RISHIKESH, korkové bločky a pásy BODHI a pohankové bolstery české firmy BALMY. Abyste se u nás cítili jako doma, na podložení kolen, ale i závěrečnou relaxaci, jsou k zapůjčení měkké fleecové deky.

Přihlásit se k nám můžete online na pravidelné lekce, navazující kurzy, zajímavé sobotní workshopy, víkendové jógové akce nebo i třeba příměstské jógové tábory.

Více informací, aktuální rozvrh a rezervace lekcí na www.yogastudiozen.cz.

Styly jógy:Hatha jóga, Hormonální jóga, Jemně dynamická jóga, Jóga pro začátečníky, jóga pro zdravá záda, Těhotenská jóga (gravid jóga), Vinyasa Flow
Typ hodin:pravidelné lekce, navazující kurzy, víkendové workshopy, letní příměstské tábory s jógou, jógové víkendy
Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:online rezervace na www.yogastudiozen.cz
Možnosti platby:hotově
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám