Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yoga studio ZEN (0)

Jsme nové jógové studio ve Slavičíně.

Naše studio se nachází na Horním náměstí ve Slavičíně v budově lékárny, v těsné blízkosti zámku Wichterle a zámeckého parku, který přímo vybízí k procházkám před nebo po lekcích. ​Parkování je možné přímo před studiem, případně o pár metrů dál na horním parkovišti nad kašnou.

V našem studiu na Vás čeká krásný prostorný sál s denním světlem a výhledem na náměstí, který pohodlně pojme až 18 cvičících, případně 20-25 sedících. Sál využíváme nejen na klasické lekce jógy a jógové kurzy, ale i na zajímavé víkendové akce, přednášky, semináře a workshopy, na které se prostory dají uzpůsobit.

Studio dále disponuje menší recepcí, šatnou, kuchyňkou s kávovarem i mikrovlnkou, sprchou a samostatným WC.

Sál je kompletně vybaven pro jógová cvičení. Pro všechny jogíny jsou k dispozici jógamatky RISHIKESH, korkové bločky a pásy BODHI a pohankové bolstery české firmy BALMY. Abyste se u nás cítili jako doma, na podložení kolen, ale i závěrečnou relaxaci, jsou k zapůjčení měkké fleecové deky.

Přihlásit se k nám můžete online na pravidelné lekce, navazující kurzy, zajímavé víkendové lekce, jógové i nejógové přednášky, workshopy nebo semináře.

Více informací, aktuální rozvrh a rezervace lekcí na www.yogastudiozen.cz.

Styly jógy:Hatha jóga, Hormonální jóga, Jemně dynamická jóga, Jin jóga, Jóga pro seniory, Jóga pro začátečníky, jóga pro zdravá záda, Těhotenská jóga (gravid jóga), Vinyasa Flow
Typ hodin:pravidelné lekce, navazující kurzy, víkendové workshopy, letní příměstské tábory s jógou, jógové víkendy
Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:online rezervace na www.yogastudiozen.cz
Možnosti platby:hotově
Zpět na přehled
  • Jógový wellness pobyt v Beskydech Pobyty s jógou

    14. 10., 18:00 - 16. 10. 2022, 12:00

    Pojeďte si na podzim odpočinout na v pořadí již 2. relaxační jógový wellness pobyt do srdce Beskyd s lektorkami ze slavičínského Yoga studia ZEN Klárkou Valčíkovou a Nikou Vojkůvkou. Pobyt se ...

    5 440 Kč Detail
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám