Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz TEEN jógy (10 lekcí)Kurzy jógy

17.09. - 10.12.2021Pá 16:45 - Pá 17:45

Kurz jógy pro všechny mladé slečny a chlapce ve věku 11-19 let!

Rád bys vyzkoušel/a jógu, ale bojíš se, že budeš na lekci nejmladší, a spíš než s mámou bys šel/šla raději se svými kamarády? Chceš si dopřávat pravidelný pohyb, ale nabídka dostupných sportů v okolí Tě tak úplně nebere? Co takhle vyzkoušet -TEEN jógu, neboli jógu pro mládež, s cool lektorkou Katkou?

Budeš mezi svými vrstevníky, poznáš nové kamarády, protáhneš tělo, posílíš svalový systém a zlepšíš si posturu, upevníš si správné pohybové a dechové návyky, zlepšíš si rovnováhu a koordinaci, zvýšíš si sebevědomí, uvolníš se, zklidníš roztěkanou mysl a naučíš se relaxovat. Především se ale naučíš respektovat své tělo a lépe pracovat se svou myslí, lépe tak budeš zvládat každodenní starosti a stres. Pokud přece jen děláš i nějaký další sport, jóga je vynikající kompenzační cvičení, které dokáže posílit a zároveň uvolnit přesně ty svalové skupiny, které ve sportu zatěžuješ nejvíc.

Vůbec nevadí, jestli jsi jógu ještě nikdy nezkoušel/a – všechno Ti vysvětlíme, tak ukecej kamarádku nebo kamaráda a přihlaste se spolu!

Sejdeme se celkem 10x, vždy v pátek od 16:45-17:45.

ZAČÍNÁME 17.9.2021!

PS: Kluci jsou vítáni (..když na to přijde, jóga může být i pořádná makačka!)

Další informace

Studio:Yoga studio ZEN
Instruktoři:
  • Katka Valtová
Podmínky rezervace:Rezervace online na https://www.yogastudiozen.cz/navazující-kurzy


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám