Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yoga & pilates studio FIT S LUCKOU (0)

V našem studiu si kvalitně zacvičíte jógu a pilates. Z pestré nabídky lekcí si můžete vybrat klidnou hatha a kundalini jógu, dynamickou vinjása a aštanga jógu, pro klienty se zdravotním omezením nabízíme jógovou terapii. Techniku pilates vyučujeme klasickou metodou na podložce, kdy využíváme širokou škálu pilates pomůcek, abychom začínajícím klientům umožnili snažší provedení a pro pokročilé nastavili odpovídající intenzitu cviků.

Nabízíme skupinové a individuální lekce, které vedou kvalifikovaní lektoři. Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientům, který umožňuje větší progresi v nápravě pohybového aparátu a odstranění špatných pohybových sterotypů. Každý klient je pro nás důležitý. Skupinové lekce doporučujeme spíše pokročilým klientům, individuální lekce jsou vhodnější pro začátečníky. Cíleně se můžeme věnovat danému klientovi s aspektem na jeho potřeby, který pak na sobě velmi rychle vnímá pozitivní změny.

Na lekcích jógy i pilates se zaměřujeme na kompenzační cvičení, zpevnění a zároveň protažení svalů celého těla, cílené formování postavy. Své klienty učíme zdravý pohyb z důvodu prevence bolestí hlavy, šíje, zad a kloubů. Cvičení poskytuje prostor pro uvědomění si vlastního těla a jemná práce mysli pomáhá odstranit stres,
napětí a dodá Vám energii!

Studio je vybaveno kvalitními pomůckami pro cvičení jógy a techniky pilates – cihly, bloky, popruhy, deky, rollery, oberbally, s-bally, velké míče, flexbandy, pilates kruhy. Samozřejmostí je bezplatné zapůjčení položek na cvičení.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Yoga studio Lucka 22.9 (25)

Styly jógy:Ashtanga yoga, Čakra jóga, Dynamická jóga, Hatha jóga, Jemná jóga, Jóga pro začátečníky, jóga pro zdravá záda, Jógová terapie, Kundalini jóga, Vinyasa jóga
Typ hodin:skupinové, individuální
Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:telefonicky nebo emailem
Možnosti platby:hotově, převodem na účet
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám