Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yard Resort (0)

Chcete potrápit své tělo oblíbeným sportem, nebo si jen příjemně odpočinout v atraktivním prostředí? Rádi si po celodenní práci vyčistíte mysl při odpalování golfových míčků a vypijete kávu s přáteli v útulné kavárně? Nemusíte již jezdit z místa na místo, v Yard Resort naleznete vše, a to pouhých 10 kilometrů od Prahy!

Yard Resort, to je neobyčejně všestranný sportovní a relaxační areál, v němž si každý přijde na své. Říkáte si možná, že to dnes tvrdí každý. Nemusíte nám věřit, přijďte se přesvědčit!

Přirozené centrum areálu tvoří hlavní budova bývalého zemědělského statku, obklopená dalšími hospodářskými budovami, pověstnou třešničkou na dortu je unikátní původní vodní tvrz ze 13. století, později přestavěná na klášter jeptišek u sv. Ducha. V devadesátých letech minulého století byl statek citlivě rekonstruován, čímž se otevřel novým možnostem pro aktivní odpočinek.

V Yard Resortu si zahrajete golf, zacvičíte jógu, zumbu a pilates, Hoshino metoda či rolfing vás zbaví i chronických bolestí. Prostory statku jsou vám k dispozici po celý rok: pro vaše rodinné, firemní a společenské akce si můžete pronajmout některé místnosti či budovy, nebo i celý statek. Díky své poloze nedaleko Prahy se stal areál vyhledávaným místem pro uspořádání svatby – konají se zde jak svatební hostiny, tak i atypické svatební obřady. Ať už máte jakoukoli představu, sdělte nám ji, rádi vám vyjdeme vstříc. Každý klient je pro nás důležitý.

A protože nechceme ustrnout na místě a zásoba našich nápadů je nevyčerpatelná, neustále něco vymýšlíme a zlepšujeme. Od května 2012 nový golfový tréninkový areál a kavárnu, připravujeme specializované semináře pro golfisty a projekt “Filmové čtvrtky na kavárně” rádi bychom otevřeli během roku 2013 vlastní restauraci – trattorii s nabídkou italské kuchyně.

Yard Resort se vyvíjí pro vás a podle vás. Rádi vás přivítáme a slibujeme, že uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Těšíme se na viděnou!

Typ hodin:otevřené hodiny
Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám