Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Think Yoga (0)

Prostor Think Yoga vznikl z potřeby vytvořit místo, které bude určeno výhradně praktikování jógy. Nabízíme alternativu k prostředí fitnesscenter. Klidné prostředí a malý počet praktikujících umožňuje lektorovi téměř individuální práci se cvičícími, v hodinách je prostor reagovat na Vaše aktuální potřeby. Chceme, aby byly jednotlivé pozice dobře pochopeny a správně provedeny. Učíme efektivně používat dech, uvědomit si zásady správného dýchání při hodině jógy i mimo ni. Jedině tak lze zažít čistou radost z pohybu a vyvíjet se. Hodina jógy tak nezůstane pouhým prostředkem k udržení kondice, budete moci poznat nekonečné možnosti Vašeho těla, rozvíjet sami sebe a vykročit dál.

Můžete se u nás zapsat do pravidelných tříměsíčních kurzů nebo navštěvovat nezávisle volné lekce. Kurzy jsou koncipovány tak, aby na sebe jednotlivé hodiny navazovaly a umožnily nám rozvíjet se. I v případě nepravidelné pracovní doby Vám rádi vyjdeme vstříc a vymyslíme kombinaci několika vhodných kurzů. Na volné lekce je možné přijít bez rezervace, při vedení hodiny hledá lektor zlatý střed, aby si na své přišel začátečník i pokročilí.

Typ hodin:drop in lekce, uzavřené kurzy, workshopy
  • Škola jógy – Think Yoga Kurzy pro instruktory

    10. 02., 16:30 - 18. 06. 2023, 17:00 Mgr. Barbora Hu, RYT

    Rádi bychom vás pozvali ke studiu v akreditované škole pro instruktory jógy. Naše škola vznikla na základě potřeby a hledání tradičního indického přístupu k učení a ke studentovi. Jde o propojení ...

    26 900 Kč Detail
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám