Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

OM Yoga studio (0)

Om yoga Studio začalo vznikat již před lety, s naším prvním setkáním na lekci jógy.

Vnímaly jsme mezi sebou velkou propojenost a inspiraci. Jako bychom se pohybovaly na sejné hladině, ale opačných energetických pólech – jako Slunce a Měsíc.

Najednou se děje a vývoj kolem nás začaly zrychlovat. V lednu 2006 jsme se společně zúčastnily Yoga Conference v San Francisku a na jaře 2008 jsme odjely na západní pobřeží Indie studovat Ashtanga yogu a s ní spojenou pranajámu.

Tato cesta nám dala ještě větší víru ve smysl nastoupené cesty a ten samý rok na podzim jsme odjely do ašrámu v severoindickém Ryshikeshi s cílem dostat se hlouběji do filozofie jógy. Podnikly jsme cestu ke svatému místu Gumukh – prameni Gangy.

A pak přicházelo mnoho dalších setkání, dějů, dál fungovala magie života.

Až jsme se dostaly do bodu, kdy jsme daly vznikout studiu jógy OM YOGA. Místo setkávání, místo, kde bude energie nás všech proudit, fungovat, posílat nás dál do jemného tance života.

Studio již ve svém názvu nese základní energetickou esenci bytí. Tato nejčistší mantra OM prostupuje vším a dává nám uvědomit si naši propojenost. Jógu vnímáme jako prostředek, jako nástroj, jako učení, které by nás mělo k tomuto vědomí vést.

Je však potřeba začít u sebe – každodenní praxí. Ve studiu najdete mnoho stylů cvičení jógy pod vedením zkušených a vzdělaných instruktorů (všichni mají vzdělání i v Indii).

Zároveň zde bude probíhat mnoho vzdělávacích programů a přednášek na téma jógové filozofie, zdravotní otázky a duchovního růstu.

Snažíme se připomenout, přiblížit a zprostředkovat moudrost, dědictví a poselství jógy pro Nás, pro dnešní svět, tak abychom vnímali svou existenci na všech rovinách bytí.

Možnost pronájmu prostor:ano
Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám