Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógaklub Prostějov (0)

Jógaklub Prostějov je sdružení občanů provádějících jógové aktivity, a to bez omezení věkových, politických, náboženských a názorových.

Členové Jógaklubu Prostějov v pravidelných cvičeních, účastí na seminářích a soustředěních se snaží o zlepšení svého zdraví, o duchovní pokrok cestou jógy a pomáhají šířením svých zkušeností v okruhu svých přátel a známých.

Naše cvičení jsou směrována ke zlepšení harmonie v těle, zlepšení dýchání i zdokonalování se v práci s myslí formou relaxace, koncentrace a meditace. Učíme se tělu rozumět a správně ho používat. S tím souvisí i očištění srdce od nízkých citů a zbavení mysli negativních myšlenek.

Tělo je náš fyzický domov. Prostřednictvím jeho pěti smyslů můžeme trpět bolest a bídu a nebo se radovat z uspokojení a příjemných pocitů. Hledání vnitřní pohody a radosti, je obsaženo v naších cvičeních. I když se věnujeme hodně tělu a dechu, výsledky těchto cvičení se obráží ve stavu mysli a hluboce ovlivňuje i životní styl a životní postoje našich členů.

V našich cvičeních vycházíme ze zkušeností našich i zahraničních učitelů jógy. Cvičení jsou přizpůsobená pro lidi různého věku i rozdílných tělesných možností. V týdnu máme osm cvičení, což umožňuje naším členům vybrat si takové, které nejlépe vyhovuje jejich možnostem. Při cvičení používáme pomůcky, které umožňuji snadnější provádění cviků v případech, že některé části těla nejsou ještě dokonale připraveny.

Pro členy pořádáme soustředění, na které zveme jógové učitelé různých škol. Pořádáme jógová cvičení u moře a turistické pobyty s jógovými cvičeními.

Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám