Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga Letná (3)

Studio Jóga Letná je multifunkční prostor pro všechny, kteří se zajímají o jógu, ale i jiné pohybově – kreativní aktivity. Jóga Letná není pouze jógovým studiem. Naleznete u nás i lekce pilates, zdravého cvičení a posilování, sebevzdělávací kurzy různých témat či soukromé hodiny.

Chceme vytvářet příjemnou komunitu lidí s podobnými zájmy o zdravý životní styl, seberozvoj, spokojenost a vyrovnanou mysl. Jsme otevřeni nejenom “mladé krvi”, ale i maminkám s dětmi a seniorům. Chceme přiblížit jógová a další zdravá cvičení člověku žijícímu běžný, městský život.

Máme rádi profesionalitu a zakládáme si na certifikovaných lektorech, ale stejně tak důležitá je pro nás dobrá atmosféra na lekcích a v prostoru studia. Máme rádi upřímnost, otevřenost, legraci, jednoduchost a smysluplné aktivity.

Rádi s vámi budeme sdílet prostor příjemný pro cvičení, meditování a setkávání, kam se budete rádi vracet.

Studio Jóga Letná 2  Studio Jóga Letná 1

Styly jógy:Dynamická jóga, Hatha jóga, Jóga pro začátečníky, Kundalini jóga, Power jóga, Těhotenská jóga (gravid jóga), Vinyasa jóga
Typ hodin:Open class lekce, workshopy
Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:www.jogaletna.cz/rezervace
Možnosti platby:hotově, Multisport karta
Zpět na přehled
 • Zuzana Veselá

  Tohle mi na Praze 7 chybělo. Jóga Letná je fajn moderní studio, kde nečekejte batikované šatny nebo někdy na můj vkus až "supervyzenované sluníčkáře". Moc příjemně se mi tu cvičilo a doporučuji všem, kteří chtějí načerpat energii, odpočinout si, hezky se protáhnout a mít se fajn! Určitě přijdu zas.

  Prostory studia:
  Vstřícnost personálu:
  Kvalita lekcí:
  Celkový dojem:
 • Jana Králová

  Krásné prostory, úžasná atmosféra... postupně přibývají nový lektoří. Těším se na pestrý rozvrh :)

  Prostory studia:
  Vstřícnost personálu:
  Kvalita lekcí:
  Celkový dojem:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám