Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Lenka Eidlpesová I Tvoje jóga

  • Individuální lekce jógy v Praze
  • Jógová příprava na porod
  • Jóga pro matky
  • Těhotenská jóga
  • Jóga s použitím aromaterapie

www.tvojejoga.cz

www.mamou-s-jogou.cz

Kromě 13 let osobní praxe, včetně speciální praxe v těhotenství a po porodu, jsem certifikovaná lektorka jógy II. třídy (Česká akademie jógy), kde jsem absolvovala na FTVS s prací “Jógová příprava k porodu” .

V Indii v kolébce jógy v Rišikeši jsem absolvovala 200 h Yoga Teacher Training (Association for Yoga And Meditation), v Praze pak Kurz Cvičení pro těhotné a po porodu (UNIFY), Kurz Joga pro těhotné v Power Academy. Také mám Rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže (Centrum Regeneračního Vzdělávání) a absolvovala jsem Základní kurz aromaterapie u Asociace českých aromaterapeutů.

Kromě jógy jsem se aktivně věnovala také tanci, různým body-mind přístupům a dlouhodobě jsem se vzdělávala také v oblasti psychosomatiky.

Jógu pro začátečníky, mírně pokročilé i těhotné jsem učila ve studijích Jóga Letná, Třetí Oko, World Class, Slunečnice a ve vlastních prostorech.

Po všech těchto zkušenostech jsem zjistila, že je pro mě prioritou přizpůsobit se potřebám klienta, aby jógová praxe byla co nejúčinější. Proto jsem se rozhodla nabízet pouze individuální lekce ve svém současném projektu individuálních lekcí Tvoje joga.

Styly jógy:Čakra jóga, Gravidjóga, Hatha jóga, Jin jóga, Těhotenská jóga (gravid jóga)
Kvalifikace:Certifikovaná lektorka jógy II. třídy (Česká akademie jógy), zaměření “Jógová příprava k porodu” . 200 h Yoga Teacher Training (Association for Yoga And Meditation). Kurz Cvičení pro těhotné a po porodu (UNIFY). Kurz Joga pro těhotné v Power Academy. Rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže (Centrum Regeneračního Vzdělávání). Základní kurz aromaterapie u Asociace českých aromaterapeutů.
Aktuální rozvrh:http://www.tvojejoga.cz/


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám