Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dům jógy v Hlavici (0)

Dům jógy v Hlavici je bývalá selská usedlost v hornaté krajině s mnoha lesy (v Podještědí, u Českého Dubu), na okraji malebné vesničky Hlavice, v překrásné přírodě, v sousedství je louka a za ní les.

Skládá se z několika nově zrekonstruovaných budov:

v hlavní budově jsou v podkroví pokoje k ubytování se sociálním zařízením, v 1.patře malý sál na cvičení, v přízemí pak stylová jídelna s krbem a kuchyň.

v bývalém chlévě je v přízemí ČAJOVNA s kachlovými kamny a v patře další pokoje k ubytování s dřevěnou pavlačí. V čajovně můžete zakoupit müsli, cukrovinky, jogurty, ovoce, studené i teplé nápoje (vaříme dobrou kávu, čaje různých druhů, dále nabízíme minerálky, stolní vody, kvalitní ovocné a zeleninové šťávy, pivo, víno) atd.

V další budově (bývalé stodole) se nachází velký sál na cvičení. Oba sály mají celodřevěný strop i podlahu a jsou vybaveny pomůckami pro cvičení Iyengar jógy. Vše je zařízeno v rodinném duchu.

Ubytování: pokoje, nejčastěji čtyřlůžkové, mají vlastní příslušenství – WC a sprchu

Stravování: vegetariánské, oběd a večeře, ráno před cvičením čaj (pokud není uvedeno jinak – – např. na kurzech s programem pro děti bude pro všechny plná penze včetně snídaně).

Typ hodin:workshopy, kurzy
Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám