Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Bikram Yoga České Budějovice (0)

Studio Bikram Yoga v Českých Budějovicích se nachází v klidné lokalitě v centru Českých Budějovic. Rozkládá se na 400m2 kompletně zrekonstruovaných prostor, kde jsme pro vás vytvořili příjemné prostředí. Kvalitou a použitými technologiemi se studio řadí na přední pozice mezi špičková evropská studia.

Cvičební sál

Základ celého studia tvoří cvičební sál vyhřívaný na teplotu 42°C. Složitý systém řízeného vytápění zaručuje horizontálně rovnoměrné rozložení teploty (stejná teplota například v úrovni hlavy i kotníků), stejně tak rovnoměrné rozložení teploty ve všech částech sálu. Současně probíhá neustálá výměna vzduchu. Čerstvý vzduch je předem ohříván a v okamžiku, kdy vstupuje do sálu má opět teplotu 42°C. Konstrukce sálu je vytvořena tak, aby odrážela teplo směrem dovnitř a zachovávala potřebnou vzdušnou vlhkost. Podlaha v sále je z masivního dubu a ošetřována výhradně bio přípravky.

Zázemí

Pro dámy je připraveno 5 a pro pány 3 sprchová stání. V šatnách jsou k dispozici uzamykatelné skříňky.

Recepce

V recepci máte možnost příjemného posezení a relaxace. Wi-Fi připojení k internetu zdarma. V nabídce máme různé druhy nápojů a občerstvení.

Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám