Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

TJ Háje oddíl jógy (0)

Oddíl “tradiční” jógy TJ Háje působí v Praze 4 na Jižním Městě již od 80.let, kdy ho převzali a dlouhá léta společně vedli Ivana a Jan Knaislovi. Po úmrtí Jana Knaisla v r. 2022 zůstává cvičitelkou už jen Ivana Knaislová.

Nabízí i nadále všem zájemcům o jógu možnost přidat se k cvičení (pokud je volná kapacita) – věk ani zdravotní stav nejsou limitující. Při cvičení jógy se nesoutěží, učíme se vnímat tělo i mysl a respektovat své možnosti. Připomínáme si společně zásady cvičení jógy i principy filozofie jógy, často na základě jednoduchých příběhů. Setkáváme se v přátelském duchu, hledáme cesty k sobě i k druhým.

Cvičení probíhá vždy v pondělí a ve středu v době 19.00 – 20.30 hod. 

Cvičí se v menším sále v prostorách Mateřské školky Sulanského 695, Praha 4 – Háje, poblíž zastávky metra Háje (asi 2 minuty pěšky přes terminál autobusů). Bližší popis cesty z metra najdete na webu www.kurzy-jogy.cz. Vstup je malou hnědou brankou z ulice Novomeského.

O prázdninách se sice v těchto prostorách necvičí, ale zájemci mohou v létě navštěvovat nepravidelné lekce jógy venku na hřišti u Modré školy. Pro bližší informace si napište Ivaně Knaislové na mail: joga.cz@seznam.cz.

Typ hodin:cvičení tradiční jógy v oddíle
Podmínky rezervace:mailem, přes webové stránky nebo telefonicky
Možnosti platby:v hotovosti


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám