Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

TJ Háje oddíl jógy (0)

Oddíl jógy v rámci TJ Háje existuje v Praze 4 na Jižním Městě již od 80.let. V roce 1989 ho převzali a poté dlouhá léta společně vedli Ivana a Jan Knaislovi. Po úmrtí Jana Knaisla v r. 2022 zůstává cvičitelkou už jen Ivana Knaislová.

cvičení pomalejší, tzv. spíš “tradiční” jógy. (Ne)zkušenost se cvičením jógy, věk ani zdravotní stav nejsou limitující. Při cvičení jógy se nesoutěží, každý postupuje podle svých možností, vše potřebné si vysvětlujeme. Učíme se vnímat své tělo i mysl a respektovat své možnosti. Společně si připomínáme i zásady cvičení jógy a principy její filozofie, často na základě jednoduchých příběhů. Cvičení se odehrává v přátelském duchu, hledáme při něm cesty k sobě i k druhým. Víc o cvičení naleznete na kartě “Akce“.

Cvičení probíhá vždy v pondělí a ve středu v době 19.00 – 20.30 hod. 

Během školního roku se cvičí v menším sále v prostorách Mateřské školky Sulanského 695, Praha 4 – Háje, poblíž zastávky metra Háje (asi 2-3 minuty pěšky přes terminál autobusů). Bližší popis cesty z metra najdete na webu www.kurzy-jogy.cz. Vstup je malou hnědou brankou z ulice Novomeského.

O prázdninách se sice v těchto prostorách necvičí, ale zájemci mohou navštěvovat nepravidelné lekce jógy venku na hřišti u Modré školy. Pro bližší informace si napište Ivaně Knaislové na mail: joga.cz@seznam.cz.

Typ hodin:cvičení tradiční jógy v oddíle
Podmínky rezervace:mailem, přes webové stránky nebo telefonicky
Možnosti platby:v hotovosti


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám