Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cvičení klasické jógy v oddíle TJ HájeKurzy jógy

26.09. - 21.06.2023Po 19:00 - St 20:30

Cvičení tradiční jógy v oddíle TJ Háje probíhá nepřetržitě již od roku 1989 a je určeno všem zájemcům – věk, pohlaví, zdravotní stav nebo malá zkušenost s jógou nepředstavují překážky. Nově příchozím jsou nabídnuty základní informace o přístupu ke cvičení jógy a zodpovězeny jejich dotazy.

Po úmrtí dlouholetého propagátora, lektora a cvičitele jógy Honzy Knaisla pokračuje ve vedení lekcí už jen Ivana Knaislová. Od 90.let byla spolu s manželem jak cvičitelkou a lektorkou, tak především spoluautorkou mnoha knih, nahrávek i článků o józe. Oba působili dlouhá léta u Českého svazu jógy, z.s. jako školitelé v kurzech pro budoucí cvičitele jógy i lektoři v kurzech jógové terapie. Oba prošli jak pedagogickým, tak i odborným vzděláním a vždy byli zárukou kvalitní výuky i citlivého přístupu ke cvičencům.

V rámci lekcí jógy v oddíle TJ Háje Ivana Knaislová jednotlivé cviky popisuje a spolu se cvičenci také cvičí. Vedle toho průběžně osvětluje přístup jógy ke zdraví, pomocí příběhů seznamuje cvičence s principy jógové filozofie a pohledem jógy na život, učí cvičence relaxovat, dýchat a také vnímat sebe sama, tedy potřeby svého těla i duše.

Cvičení jógy probíhá vždy během školního roku v pondělí a ve středu, lekce trvají 90 minut, tj. od 19 do 20.30 hod. Nový kurz cvičení začne od pondělí 25.9.2023.

Koná se v menším sále v Mateřské školce Sulanského (adresa Sulanského 695, Praha 4 – Háje), asi 2-3 minuty chůze od stanice metra Háje (výstup Modrá škola). Cesta vede přes parkoviště autobusů MHD do ulice Novomeského, MŠ je po levé straně, vchod je hnědavou brankou, na jejíchž dveřích najdete cedulku “cvičení jógy”. V okolí školy je možnost parkovat autem.

Platba je v hotovosti vždy na celé pololetí (konec září – leden, únor – červen) a stojí při cvičení 1x týdně = 1000,- Kč, při cvičení 2x týdně = 1450,- Kč. Vyzkoušení lekce stojí 100,- Kč, je možné po předchozí dohodě a v případě doplacení částky za pololetí se 100,- Kč odečte z celkové ceny.

O letních prázdninách sice cvičení v těchto prostorách neprobíhá, ale konají se lekce jógy venku na hřišti u Modré školy. Víc se dozvíte u Ivany Knaislové na mailu: joga.cz@seznam.cz.

 

Další informace

Studio:TJ Háje Jižní Město - oddíl jógy
Instruktoři:
  • PhDr. Ivana Knaislová
Podmínky rezervace:mailem, příp. telefonicky
Poznámka k ceně:platí se vždy na pololetí (1000,- Kč za cvičení 1x týdně a 1450,- Kč za cvičení 2x týdně)
1 000 
Zpět na vyhledávání

pondělí a středy vždy od 19.00 do 20.30 hod. (s výjimkou prázdnin a státních svátků), o prázdninách se cvičí venkuPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám