Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cvičení tradiční jógy v oddíle TJ HájeKurzy jógy

26.09. - 21.06.2023Po 19:00 - St 20:30

Cvičení “tradiční” jógy v oddíle TJ Háje probíhá nepřetržitě již od roku 1989 a je určeno všem zájemcům o jógu. Věk, pohlaví, zdravotní stav nebo malá zkušenost s jógou nepředstavují překážky, nově příchozím jsou vždy nabídnuty základní informace o přístupu ke cvičení jógy a zodpovězeny jejich dotazy.

Po úmrtí (r. 2022) dlouholetého propagátora, lektora a cvičitele jógy Honzy Knaisla pokračuje ve vedení lekcí už jen Ivana Knaislová. Od 90.let byla spolu s manželem jak cvičitelkou v oddíle, tak lektorkou v kurzech, ale především spoluautorkou mnoha knih, nahrávek i článků o józe. Oba působili dlouhá léta u Českého svazu jógy, z.s. jako školitelé v kurzech pro budoucí učitele jógy i jako lektoři v kurzech jógové terapie. Oba prošli jak pedagogickým, tak i odborným vzděláním a vždy byli zárukou kvalitní výuky i citlivého přístupu ke cvičencům.

V rámci lekcí jógy v oddíle TJ Háje Ivana Knaislová jednotlivé cviky popisuje a spolu se cvičenci také cvičí. Vedle toho průběžně osvětluje přístup jógy ke zdraví, pomocí příběhů seznamuje cvičence s principy jógové filozofie a pohledem jógy na život, učí cvičence relaxovat, dýchat a také vnímat sebe sama, tedy potřeby svého těla i duše.

Cvičení jógy probíhá vždy během školního roku v pondělí a ve středu, lekce trvají 90 minut, tj. od 19 do 20.30 hod. Případní noví zájemci se mohou ozvat Ivaně Knaislové mailem (joga.cz@seznam.cz) či telefonicky (mob. 776 419 453).

Cvičení se koná se v menším sále v Mateřské školce Sulanského (adresa Sulanského 695, Praha 4 – Háje), asi 2-3 minuty chůze od stanice metra Háje (výstup Modrá škola). Cesta vede přes parkoviště autobusů MHD do ulice Novomeského, MŠ je po levé straně, vchod je hnědavou brankou, na jejíchž dveřích najdete mj. cedulku “cvičení jógy”. V okolí školy je i možnost zdarma parkovat autem.

Platba je v hotovosti vždy na celé pololetí (konec září – leden, únor – červen) a stojí při cvičení 1x týdně = 1000,- Kč, při cvičení 2x týdně = 1450,- Kč. Vyzkoušení lekce po předchozí dohodě stojí 100,- Kč a v případě doplacení částky za pololetí se 100,- Kč odečte z celkové ceny. V případě zájmu je možné dostat potvrzení o platbě – některé pojišťovny cvičencům v rámci prevence přispívají na pohybové aktivity.

O letních prázdninách sice cvičení v prostorách MŠ Sulanského neprobíhá, ale konají se lekce jógy venku na hřišti u Modré školy. Víc se dozvíte u Ivany Knaislové na mailu: joga.cz@seznam.cz.

 

Další informace

Studio:TJ Háje Jižní Město - oddíl jógy
Instruktoři:
  • PhDr. Ivana Knaislová
Podmínky rezervace:mailem, příp. telefonicky
Poznámka k ceně:platí se vždy na pololetí (1000,- Kč za cvičení 1x týdně a 1450,- Kč za cvičení 2x týdně)
1 000 
Zpět na vyhledávání

pondělí a středy vždy od 19.00 do 20.30 hod. (s výjimkou prázdnin a státních svátků), o prázdninách se cvičí venkuPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám