Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cvičení klasické jógy v oddíle TJ HájeKurzy jógy

26.09. - 21.06.2023Po 19:00 - St 20:30

Cvičení jógy v oddíle TJ Háje probíhá nepřetržitě již od roku 1990 a je určeno všem zájemcům o tradiční jógu – věk, pohlaví nebo minimální zkušenost s jógou nepředstavují překážky. Nově příchozím jsou nabídnuty základní informace o přístupu ke cvičení jógy. Jednotlivé cviky spolu se cvičenci cvičíme a zároveň popisujeme. Vedle toho průběžně osvětlujeme přístup jógy ke zdraví, pomocí příběhů seznamujeme cvičence s principy jógové filozofie a pohledem jógy na život, učíme cvičence relaxovat, dýchat, vnímat sebe sama – potřeby těla i duše.

Po úmrtí dlouholetého propagátora, lektora a cvičitele jógy Ing. Jana Knaisla pokračuje ve vedení lekcí už jen PhDr. Ivana Knaislová. S manželem byla po celou dobu spoluautorkou mnoha knih, nahrávek i článků o józe. Oba působili dlouhá léta u Českého svazu jógy, z.s. jako školitelé v kurzech pro budoucí cvičitele jógy i v kurzech jógové terapie. Oba měli za sebou jak pedagogické, tak i odborné vzdělání a vždy byli zárukou kvalitní výuky i citlivého přístupu ke cvičencům.

Cvičení se koná v sále v mateřské školce Sulanského (adresa Sulanského 695, Praha 4 – Háje).

Probíhá vždy v pondělky a středy a lekce trvají 90 minut, od 19 do 20.30 hod.

V okolí školy je dostupné spojení jak MHD (metro Háje), tak možnost parkovat autem. Z metra Háje trvá cesta asi 3 minuty – přes parkoviště autobusů MHD dolů ulicí Novomeského, MŠ je po levé straně.

Platba je vždy na celé pololetí (konec září – leden, únor – červen) a stojí 900,- Kč při cvičení 1x týdně nebo 1300,- Kč při cvičení 2x týdně. Jednorázové vyzkoušení lekce (za 100,- Kč) je po předchozí dohodě možné, v případě doplacení kurzu se poplatek odečte z ceny.

 

Další informace

Studio:TJ Háje Jižní Město - oddíl jógy
Instruktoři:
  • PhDr. Ivana Knaislová
Podmínky rezervace:prostřednictvím mailu či telefonu
Poznámka k ceně:platí se vždy na pololetí
900 
Zpět na vyhledávání

pondělí a středy vždy od 19.00 do 20.30 hod. (s výjimkou prázdnin a státních svátků)Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám