evolution 2021 podzim
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cvičení klasické jógy v oddíle TJ HájeKurzy jógy

30.09. - 17.06.2020Po 19:00 - St 20:30

Cvičení jógy v oddíle TJ Háje probíhá nepřetržitě již od roku 1990 a je určeno všem zájemcům o klasickou jógu – věk, pohlaví ani předchozí minimální zkušenost s jógou nepředstavují žádné překážky. Nově příchozím jsou nabídnuty základní informace o přístupu ke cvičení jógy. Lektoři jednotlivé cviky spolu s popisováním techniky vždy cvičí, průběžně osvětlují přístup jógy ke zdraví, pomocí příběhů seznamují cvičence s principy jógové filozofie a pohledem jógy na život, učí cvičence relaxovat, dýchat, vnímat sebe sama – potřeby těla i duše.

Lektoři Ivana a Jan Knaislovi jsou autory mnoha knih, nahrávek i článků o józe. Oba také působí dlouhá léta u Českého svazu jógy, z.s. jako školitelé v kurzech pro budoucí cvičitele jógy. Mají za sebou jak pedagogické, tak odborné vzdělání a jsou zárukou kvalitní výuky i citlivého přístupu ke cvičencům.

Cvičení probíhá v zrcadlovém sále (pondělky) a tělocvičně (středy) základní školy Ke Kateřinkám, Praha 4 – Jižní Město. V okolí školy je dostupné spojení jak MHD, tak možnost parkovat autem. Přístup k budově tělocvičny je z ulice Tererova.

Lekce probíhají 90 minut, od 19 do 20.30 hod.

Platba je vždy na celé pololetí (září – leden, únor – červen) a stojí 1100,- Kč při cvičení 1x týdně nebo 1600,- Kč při cvičení 2x týdně. Po předchozí domluvě s lektory si mohou noví zájemci zaplatit zkušební hodinu 150,- Kč a poté se rozhodnout, zda si cvičení doplatí.

Ve školním roce 2020/21 bylo cvičení jógy po 31 letech trvání oddílu dočasně přerušeno s tím, že počkáme, až bude možnost se natrvalo opět do tělocvičny vrátit.

Další informace

Studio:TJ Háje - oddíl jógy, tělocvična a zrcadlový sál v budově ZŠ Ke Kateřinkám
Instruktoři:
  • Ing. Jan Knaisl, PhDr. Ivana Knaislová
Podmínky rezervace:prostřednictvím mailu či telefonu
Poznámka k akci:možnost zaplatit si po předchozí domluvě zkušební hodinu: 150,- Kč
Poznámka k ceně:1x týdně 1100,- Kč za pololetí, 2x týdně 1600,- Kč za pololetí
1 100 
Zpět na vyhledávání

pondělí a středy vždy od 19.00 do 20.30 hod. (s výjimkou prázdnin a státních svátků)Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám