Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cvičení klasické jógy v oddíle TJ HájeKurzy jógy

04.10. - 22.06.2022Po 19:00 - St 20:30

Cvičení jógy v oddíle TJ Háje probíhá nepřetržitě již od roku 1990 a je určeno všem zájemcům o klasickou jógu – věk, pohlaví ani předchozí minimální zkušenost s jógou nepředstavují žádné překážky. Nově příchozím jsou nabídnuty základní informace o přístupu ke cvičení jógy. Oba lektoři jednotlivé cviky se cvičenci spolu s popisováním techniky vždy cvičí. Vedle toho průběžně osvětlují přístup jógy ke zdraví, pomocí příběhů seznamují cvičence s principy jógové filozofie a pohledem jógy na život, učí cvičence relaxovat, dýchat, vnímat sebe sama – potřeby těla i duše.

Lektoři Ivana a Jan Knaislovi jsou autory mnoha knih, nahrávek i článků o józe. Oba také působí dlouhá léta u Českého svazu jógy, z.s. jako školitelé v kurzech pro budoucí cvičitele jógy i v kurzech jógové terapie. Mají za sebou jak pedagogické, tak i odborné vzdělání a jsou zárukou kvalitní výuky i citlivého přístupu ke cvičencům.

Cvičení se koná v sále v mateřské školce Sulanského (adresa Sulanského 695, Praha 4 – Háje). Probíhá vždy v pondělky a středy a lekce trvají 90 minut, od 19 do 20.30 hod. V okolí školy je dostupné spojení jak MHD (metro Háje), tak možnost parkovat autem. Z metra Háje trvá cesta asi 3 minuty – přes parkoviště autobusů MHD dolů ulicí Novomeského, MŠ je po levé straně.

Platba je vždy na celé pololetí (konec září – leden, únor – červen) a stojí 900,- Kč při cvičení 1x týdně nebo 1300,- Kč při cvičení 2x týdně. Po předchozí domluvě s lektory si mohou noví zájemci zaplatit zkušební hodinu 150,- Kč a poté se rozhodnout, zda si cvičení doplatí, tedy mohou využít odečtení částky 150,- Kč od konečné ceny.

V současné covidové době je třeba se při vstupu na cvičení prokázat platnými doklady O / N, tedy očkovacím certifikátem či dokladem o prodělané nemoci Covid-19.

Další informace

Studio:TJ Háje Jižní Město - oddíl jógy
Instruktoři:
  • Ing. Jan Knaisl, PhDr. Ivana Knaislová
Podmínky rezervace:prostřednictvím mailu či telefonu
Poznámka k akci:možnost zaplatit si po předchozí domluvě zkušební hodinu: 150,- Kč
Poznámka k ceně:1x týdně 900,- Kč za pololetí, 2x týdně 1300,- Kč za pololetí
900 
Zpět na vyhledávání

pondělí a středy vždy od 19.00 do 20.30 hod. (s výjimkou prázdnin a státních svátků)Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám