Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Český svaz jógy (0)

Český svaz jógy, z.s., od 90.let člen České unie sportu, je organizací, která se snaží podporovat rozvoj všech směrů jógy v České republice. Sdružuje velké množství tělovýchovných jednot, oddílů a klubů jógy, kterým se snaží pomoci vytvořit podmínky pro jejich činnost a které podporujeme při pořádání akcí.

Zároveň je nejdéle působící organizací,  která soustavně podporuje další vzdělávání cvičitelů jógy. Zájemcům o cvičitelský kurz nabízel již od r. 1994 akreditované školení pro instruktory jógy. V těchto kurzech už nebude svaz – po úmrtí hlavního lektora, organizátora a dlouholetého předsedy výkonného výboru Ing. Jana Knaisla – od šk.r. 2022/23 pokračovat. V čele svazu nyní stojí Karel Žižka.

Pro ty, kteří se o jógu zajímali hlouběji, jsme nabízeli kurz se zaměřením na jógovou terapii. Ten nahradil původní školení tzv. I. třídy, které jsme na počátku 90. letech připravili pro FTVS UK. Za dlouhé roky jím prošla řada spokojených studentů. Od října 2022 na tuto tradici – už bez Ing. Jana Knaisla – navážeme novou formou kurzu jógové terapie, který bude nyní probíhat jen během šesti sobot v průběhu školního roku 2022/23 a to v době 9 – 17.30 hod. Školení zajišťují jako lektoři MUDr. Karel Nešpor, CSc. + PhDr. Ivana Knaislová + Mgr. Libuše Simandlová.

 

Styly jógy:Klasická jóga
Typ hodin:klasická jóga, kurz jógové terapie
Podmínky rezervace:přihlášky na školení jógy prostřednictvím webu či mailové adresy
Možnosti platby:prostřednictvím účtu, příp. v hotovosti na místě
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám