Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yoga asana a Patanjaliho osmistupňová stezka

24.05. - 01.01.1970

Dejme si šanci se nejprve poznat a poté se stát tím, kým opravdu toužíme být.

Největší sochaři všech dob vždy mluvili o uskutečnění perfekce skrze odbourávání nánosů materiálu, kdy opravdové dílo je přítomno celou dobu pod hroudou matérie.

Před mnoha tisíci lety mudrc Patanjalipopsal stezku osmi technik, která je jedna z nejůčinnějších způsobů, jak vytesat z člověka mistrovské dílo. Jak přijít k tomu, kdo jsme ve své nejhlubší podstatě.

Tento seminář je pro lidi, kteří se chtějí posílit ve všech sférách své bytosti, nechat rozkvést svou vnitřní a vnější krásu, odpoutat se od nevyrovnaností, které sabotují pocit štěstí i radosti, a dosáhnout hlubší stability a trvalého pocitu štěstí.

Strávíme tři dny v útočišti klidného resortu s podporou vlídneho učitele, milého personálu, celé skupiny a sebe samých, kde se můžeme soustředit na odhalování nejhlubších a ryzích částí toho, kdo opravdu jsme, a pochopit, že cvičení jogových ásán je jen malá porce Yogy jako takové. Přijdme otevření zažít vnitřní změnu, legraci, laskavé srdce, ke čemuž nám pomůže lehké a radostné vedení Prashantiho. Muzikanti jsou vítáni přinést své, hudební nástroje…… pokud vyvstane inspirace k hravosti a jejich použití!

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám