Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cambodian Sparkling Evening and Prechristmas evening

15.12.2017Pá 17:00 - 20:00
Když se spojí dvě srdce, jedno fialové a jedno zelené, tak se začnou dít věci 🙂 my bychom vás touto cestou neskonale rády pozvaly na večer, kde (nejen) jógou bychom rády posbíraly veškerou hmotu a přenesly ji tam, kde zapotřebí jest. Na vybudování druhé školičky pro děti v Kambodže, kterou jako GrainSpace podporujeme od našeho prvního krůčku. Jedna školička již stojí, ale tím to teprve začalo. Podvečerní ladění je rozdělené na dvě části.
První část ~ Verunka Pospíšilová
Za zvuku posvátných i léčivých manter se v první části našeho společného rozjímání přeneseme do náruče ásan, které zahřejí naše tělo a kouzlem přítomného okamžiku nám umožní nahlédnout do souznění si s naším dechem. Naladíme se vzájemně na tóny, které rozvlní naší páteř, rozzáří střed těla a přenesou předvánoční duši do třpytícího se klidu. Dovolíme si odložit nepotřebné a zastavit se uprostřed ticha na obláčku jemnosti, kde se pokusíme rozvibrováním našeho srdce navnímat ten slastný a k zimnímu období patřící pocit uvolnění.
Druhá část ~ Jaruška Sedláčková

Druhá polovina semináře nás přenese do ticha, ve kterém necháme znít vše, co v nás první část semináře rozezní. Ať už bude podtón jakýkoliv, budeme ho v tichu a klidu tvarovat do formiček bez všech škodlivin následně nesoucích. Budeme ždímat smutky z nás/ v nás v každém otočení se, kde se ohlédneme za sebou jen ásanově, a to co nám cesta do období předvánočního přinesla, pomačkáme. Budeme se klanit a smiřovat se s minulým, nebojte Matka Země nás podrží stabilně a ne labilně. Podíváme se na to, co uběhlo, na fyzické úrovni bytí, obráceně a úlevu si do těla naskenujeme. Ovšem především rozezvučníme svůj chrám všemi možnými zvuky nemožnými, které nám promasírují střed, rozezvuční plíce a tím namasírují pana Císaře ~ SRDCE.

Třetí část ~ podvečerní bříška naplnění + Market
Ve třetí části si společně posedíme u lahodné/zdravé/VEGETARIÁNSKÉ večeře. Následně si můžete zakoupit vše, co vás potěší ~ arašídová másla, domácí marmelády, ghí, koření, kokosové oleje, oblečení na jógu, náramky, bio kosmetiku..vše ručně vyrobeno pro podporu dětiček v Kambodži, pro jejich vzdělání a žití na smysluplné úrovni.
VEŠKERÝ ZISK ZE SEMINÁŘE A PRODEJE POPUTUJE NA NEZISKOVOU ORGANIZACE HVĚZDICE, která je opravdu nezisková
www.hvezdice.cz

Další informace

Studio:GrainSpace (0)
Instruktoři:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám