Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

yogAlive (11)

Jógové studio yogAlive. V nenáhodně vybrané datum 5.5. 2015 jsem pro Vás současné i potenciální budoucí jogínky a jogíny otevřela prostor, jehož ambicí je být nejen místem na praktikování jógy, ale i sdílení zkušeností a životních příběhů, předávání inspirace a úsměvů a pořádání jedno- i vícedenních jógových akcí a workshopů a mnoho dalšího.

Jóga studio yogAlive se nachází v samém srdci krásných Vinohrad kousek od náměstí Jiřího z Poděbrad, které je známé pro své pravidelné trhy, příjemné kavárny a restaurace a milou komunitu místních lidí.

K dispozici je sál s kapacitou 8-10 cvičících lidí, pro meditace a další akce až 20 lidí, společná místnost s kuchyní, šatny a koupelna s toaletou a sprchou. Ve vnitrobloku je krásná zahrada, která v pěkném počasí vybízí ke cvičení a trávení času venku. Před a po lekci bude připraveno pití v podobě vody a čaje zdarma.

Studio je vybavené jógamatkami, bločky, pásky a dekami, které mohou klienti využít zdarma nebo si mohou přinést své. Pro čtenáře jsou připraveny knížky s jógovou/seberozvojovou/motivační tématikou, které jsou k přečtení ve studiu příp. k zapůjčení.

Těšíme se naviděnou s Vámi!

Za tým yogAlive

Alice

Styly jógy:Hatha Flow jóga, Hatha jóga, Jin jóga, Jóga pro nováčky, Jóga pro začátečníky, Office yoga, Original Yoga, Polední lekce, Power Flow jóga, Power jóga, Ranní lekce, Těhotenská jóga (gravid jóga), Vinyasa jóga, Yoga for your well-being
Typ hodin:jóga, kurzy, semináře, přednášky
Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:web, email, sms
Možnosti platby:hotově, převodem, poukazy Edenred (Ticket Sport&Kultura, Ticket Multi, Ticket Compliments, e-Ticket), Sodexo, karty Multisport
Zpět na přehled
Načíst další
  • Tomáš Patočka

    Prostory studia:
    Vstřícnost personálu:
    Kvalita lekcí:
    Celkový dojem:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám