Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Santosha Yoga Studio (0)

Rádi bychom vás pozvali do jógového studia Santosha v Ostravě-Porubě na lekce jógy, které jsou pečlivě připraveny tak, aby vyhovovaly požadavkům všech generací a fyzickým možnostem, jak začátečníků, tak pokročilých.

Přijďte vyzkoušet blahodárné účinky jógy. Odpočinete si nejen aktivně fyzicky, ale také zrelaxujete a uvolníte svou mysl.

Cvičení je vedeno především s ohledem na zdravotní aspekty a to na zpružnění a zpevnění páteře a rozšíření pohyblivosti velkých kloubů.

Nebudou chybět klidné meditativní lekce ani dynamické lekce, na kterých posílíme celé tělo a pořádně se zahřejeme. Volit můžete z nabídky otevřených lekcí či kurzů.

Cvičení probíhá ve třech sálech, které jsou vybaveny pomůckami. Zázemí naleznete ve dvou oddělených šatnách (muži, ženy), vybavených toaletou a sprchou. Cvičíme naboso, stačí si přinést pohodlný oděv. Těšíme se na setkání s Vámi.

Pořádáme také spoustu víkendových akcí a workshopů – hormonální jóga, reflexní terapie, aštanga, hypnoporody, hormoneyogatherapy, tibetské mísy, sebeVědomé ženství, chakra yoga, fasciální techniky.

Aktuální rozvrh na:
https://www.santosha.cz/rozvrh

Styly jógy:Dětská jóga, fasciální jóga, Hatha jóga, Hormonální jóga, Jóga pro začátečníky, jóga pro zdravá záda, Jóga pro ženy, Medical jóga, Power jóga, Rádža jóga, SM systém, Spirální jóga, Studentská jóga, Těhotenská jóga (gravid jóga), vinyasa, Wall yoga, yin yoga
Typ hodin:otevřené lekce, kurzy, soukromé lekce, masáže
Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:emailem, telefonicky
Možnosti platby:převodem, hotově


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám