Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Poradna Zdraví Strančice (1)

Chcete si protáhnout a zpevnit tělo, zklidnit mysl a naučit se správně dýchat a meditovat? Chcete žít radostnější a spokojenější život? Pak je pro vás joga to pravé!

Mým cílem je praktikování jogy v malé skupince (max. 8 osob), což znamená, že si vás všechny pohlídám. Již řadu let se zabývám duchovním léčením, vedením, cestou ke zdraví.

Vyzkoušeli jste jogu ve větším studiu či fitness centru a nebyli jste spokojeni? Mé lekce jsou vedeny v komorním duchu. Společně sdílíme různá témata. A jelikož se nemusím ohlížet na to, že po mně je další lekce (jelikož praktikujeme jogu v mém prostoru), nemusíme až tak striktně hlídat čas. Lekce trvá 75 – 90min. Kromě praktikování jogy zapojuji do lekce další techniky práce s tělem, jako je automasáž, promasírování některých reflexních bodů. Své lekce také doplňuji o informace o reflexních bodech a mnoho dalšího. To vše je joga-:) A ti z vás, kdo se bojí, že se nezapotí, tak vás uvedu z omylu – při tom všem se pořádně zahřejete, protáhnete a patří sem také posilování některých partií.

Na závěr je vždy řízená meditace na určité téma (většinou 15min), po které se vaše tělo zklidní a využije tak celý potenciál cvičení.

Těším se na Vás,

Markéta Šírková

 

Styly jógy:Hatha jóga, Jin jóga
Typ hodin:Hatha joga, Jin joga, Joga pro těhotné
Podmínky rezervace:Nutná rezervace lekce, telefon, email
Možnosti platby:Platba hotově na lekci, možnost permanentky - zvýhodněné vstupné
Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám