Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Online kurz jogy s detoxikační kúrouKurzy jógy

18.02. - 31.03.2019Po 19:00

V kurzu Vás naučím, jak praktikovat jogu SPRÁVNĚ

Léto se nezadržitelně blíží, tak shoďte vše, co Vás tíží. Na těle i na duši…

Online kurz startuje v pondělí 18. 2. 2019

Pouze pár dní za předprodejní AKČNÍ cenu😃

Proč právě tento kurz?

🙏 Už nějaký čas přemýšlíte o joze, všude na Vás tak nějak vyskakuje a Vy se ne a ne dostat k tomu, abyste ji začali cvičit?
🙏 Brání Vám čas, nedostupnost jógového centra anebo taky Vaše lenost?
🙏 Nebo jste už pár lekcí občas někde vyzkoušeli, ale stále nevíte, jak máte cvičit správně?
🙏 Jste maminka malých dětí a nějak nemůžete najít čas si zacvičit? A vlastně ani nevíte jak cvičit?
🙏 Jogu cvičíte, ale nemůžete se takříkajíc „dokopat“ k pravidelnosti, potřebujete nad sebou bič?
🙏 Rozčiluje Vás, že na lekcích se většinou jen cvičí, málo kontroluje a Vy byste chtěli vědět víc?
🙏 Chcete se dozvědět, jak a proč se co cvičí? Která asana je na co dobrá? Pokud totiž víte PROČ a JAK, pak se Vám budou jednotlivé asany lépe praktikovat.
🙏 Chcete se naučit správně dýchat? Mimochodem, dýchání je jedna z našich nejpřirozenějších schopností, ale jen opravdu málokdo umí dýchat správně!
🙏Chcete se naučit meditovat? Uklidnit svou mysl?
🙏 Chcete získat zdravější a krásnější tělo a klidnou mysl?

Říkáte si: Je to vůbec možné, když mě Markéto nebudeš vidět? Zvládnu se naučit jogu jen podle videí, bez osobního kontaktu?

Já odpovídám rozhodně ANO! I přesto, že si myslíte, že Vás nevidím, tak mé dlouholeté zkušenosti mi říkají, co je třeba Vám říci, na co Vás upozornit.

😃Po celou dobu jsme v kontaktu
😃Budu Vás vést, odpovídat na dotazy a motivovat k další práci
😃Garantuji Vám, že si budete chvílemi myslet, že jsem s Vámi ve Vašem obýváku 🙂.

Ostatně, přečtěte si recenze ostatních, kteří se mnou Jogu na FB praktikují už nějaký ten pátek před Vámi (a stále ještě se mnou cvičí :))

Recenze:

Virtuální jogové studio na FB byl ten nejlepší nápad, jsem za to moc ráda a děkuji Ti za něj, Markéto. Vyhovuje mi, že nemusím nikam jezdit a ztrácet čas přesouváním. Týden mám celkem nabitý, takže kapacitně už bych to nezvládala. Pro mě nejlepší volba cvičit doma, ve svém prostředí, ale zároveň v příjemné společnosti “facebookových přátel”😉. Navíc mě joga pod vedením Markéty začala moc bavit, cvičím od samého začátku a co je pro mě přínosem, že se zlepšuji. Například “prkno” v mém podání na začátku se nedá srovnat s tím, jak ho zacvičím nyní 😃. Také jsme už vyzkoušeli ranní lekce jogy. Nikdy bych nevěřila, že moje ztuhlé tělo po ránu se dokáže tak skvěle rozcvičit a celý den pak jsem jak znovuzrozená. Ještě bych ráda dodala, že mi to moc pomáhá, můžeme cokoli s Markétou konzultovat a skvělé jsou i závěrečné meditace po každé lekci. To člověka opravdu zklidní a zrelaxuje. Všem doporučuji!

Radka Mrázková

Jóga s Markétou je super. Chvílema mám pocit, že je u nás v obýváku a kontroluje mě =D Protáhnu si přesně, co potřebuji a “vypnu” hlavu. Závěrečná meditace je většinou přesně to, co potřebuji, prostě energie “na živo” fakt fungují. A jako bonus: jsme skvělá skupinka 🙂

Andrea Kohoutová

Naše virtuální studio jógy je fajn. Měl jsem sice trochu obavy, že tam budu sám samotinký mezi růžemi, ale to se nakonec potvrdilo. 😉 😉 🙂 Je to příjemné. Člověk nikam nemusí, a přesto nad ním bdí oko zkušené trenérky. Hned ví, když někdo něco nedělá úplně správně. A když hodinu náhodou nestihnu, tak si ji pustím později. Nebo si ji prostě zopakuji. Je to ale také i o předávání informací o životním stylu. Takže jsem rád, že tam jsem. A jsem rád, že to vede Markéta, kterou vlastně znám již pěknou řádku let. 😉

Petr Svěchota

Zajímá Vás to? Chcete vědět víc? Pro více informací, ukázkové video a celou strukturu kurzu přejděte na ONLINE KURZ JOGY S DETOXIKAČNÍ KÚROU.

😃🙏Sejdeme se u Vašich monitorů🙏😃

💖Těším se na Vás v kurzu, Markéta

Další informace

Instruktoři:
  • Markéta Šírková
Podmínky rezervace:Přihlásit se můžete telefonicky, emailem anebo jednoduše vyplněním webového formuláře na stránce: https://akademiepoznani.cz/online-kurz-jogy-akce/
Poznámka k ceně:Předprodejní AKČNÍ cena do 10. 2. 2019

🙏Každý týden v pátek Vám přijdou na email podklady k jedné lekci / přednášce

🙏Přes víkend si materiály prostudujete, abyste byli alespoň zběžně připraveni na společnou online ŽIVOU lekci / přednášku v pondělí v 18.45 hod a mohli si zakoupit potřebné potraviny na Týdenní detoxikační kúru

🙏Každé pondělí v 18.45 hod po dobu 4 týdnů se budeme společně setkávat u Vašich monitorů NA ŽIVO, délka jedné lekce / přednášky je cca 60 min

🙏Pokud budete mít nějaké dotazy, máte tak možnost se zeptat při živém vysílání – budu Vám hned odpovídat živě

🙏Pravidelné lekce / přednášky probíhají na Facebooku v uzavřené skupině ONLINE Kurz jogy s Markétou, kam budete vpuštěni po uhrazení částky za kurz a můžete si zde brouzdat dle libosti :). Vysílám vždy živě, můžete se ptát-:)

🙏Každé pondělí v 18. 45 hod začne ŽIVÉ vysílání ve skupině. Součástí tohoto živého vysílání je teorie i praxe. Dozvíte se, CO a JAK a zároveň si společně zacvičíme-:)

🙏Všechna živá videa zůstávají uložená ve skupině, takže si můžete vše v klidu a podle potřeby prohlédnout znovu a zopakovat si, co je zrovna třeba

🙏Každá lekce je zakončena řízenou meditací

🙏V průběhu živého vysílání je také prostor na dotazy, které můžete zasílat online, a to i po jeho skončení – budu vám odpovídat, zůstáváme v kontaktu :).

🙏Od úterý 19. 2. navíc začínáme Týdenní detoxikační kúru, díky které se Vaše tělo pročistí, upraví spalování a jako bonus shodíte nějaké to kilčo. Navíc v úterý 19. 2. je úplněk, kdy je účinek očisty silnějšíPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám