Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Lanade Joga Ostrava (0)

Studio Lanade Joga Ostrava

Studio Lanade Joga Ostrava bylo založeno v roce 2018 při centru dalšího vzdělávání pro rodiče s dětmi Lanade.
V současnosti se v Lanade můžete setkat s lekcemi gravidjógy, jógy pro rodiče s dětmi, jógy pro děti, Hatha jógy a Vinyasa jógy.

Gravidjóga – těhotenská jóga

Lekce gravidjógy vede v Lanade dula a lektorka jógy Jana Dudová. Práci lektorky jógy propojuje s povoláním duly a doplňuje tak jógu o informace prospěšné v tětotenství i u porodu. Gravidjóga ženám pomáhá v průběhu těhotenství a především v přípravě na porod. Jako komplexní těhotenské cvičení je gravidjóga se svými meditacemi, dechovýi technikami a vizualizacemi nezastupitelná.

 

Jóga pro rodiče s malými dětmi

Lekce jógy pro maminky s miminky i staršími dětmi. Tyto lekce začalo Lanade v Ostravě pořádat pro maminky v době, kdy jóga pro rodiče s dětmi chyběla. Tato jóga je určena maminkám (či tatínkům), kteří nemají možnost (nebo nechtějí) odložit své děti po tu dobu, co se chtějí věnovat samy sobě. Na těchto lekcích mají ženy možnost protáhnout se, naučit se nebo oživit si základní jógové pozice. Děti si v průběhu lekcí hrají nebo napodobují své maminky. Maminky jsou svým dětem stále k dispozici, lekce jsou tedy plně v duchu kontaktního rodičovství.

Jóga pro děti

V současnosti probíhají v Lanade lekce pro děti od 2 do 5 let a lekce pro děti od 6 do 12 let. Obě lekce mají svá specifika, vždy jsou  přizpůsobeny skladbě skupinky a jejím potřebám. Lekce vede lektorka a pedagožka Jana Dudová, při lekcích jógy s dětmi čerpá také ze svých zkušeností ve školství.

Hatha jóga a Vinyasa jóga

V současnosti probíhá v Lanade jedna lekce vinyasa jógy a jedna lekce hatha jógy týdně.

Styly jógy:Dětská jóga, Hatha flow yoga, Rodinná jóga, Těhotenská jóga (gravid jóga), Vinyasa Flow
Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:Rezervace na www.lanade.cz/rezervace
Možnosti platby:Hotově; převodem
Zpět na přehled
  • Jana Dudová (0)

    Jana Dudová

    Józe se věnuji přes 20 let, lektorkou jsem se stala v roce 2017, po absolvování školy pro lektory hatha jógy v Pranava Jóga Centru v Ostravě. ...

    Více o instruktorovi


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám