Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jana Dudová

Jana Dudová

Józe se věnuji přes 20 let, lektorkou jsem se stala v roce 2017, po absolvování školy pro lektory hatha jógy v Pranava Jóga Centru v Ostravě. Vedu lekce gravidjógy, hatha jógy, vinyasa jógy, lekce jógy pro rodiče s dětmi a také lekce pro děti.

 

Studio Lanade Joga Ostrava

V roce 2018 jsem založila studio Lanade joga Ostrava při centru dalšího vzdělávání pro rodiče s dětmi Lanade.
V současnosti vedu v Ostravě lekce gravidjogy, jógy pro rodiče s dětmi a pro děti, Hatha jogy a Vinyasa jogy ve studiích Lanade, Sundara a v Trojhalí na Karolíně.

Gravidjóga – těhotenská jóga

Práci lektorky jógy propojuji s povoláním duly v péči o těhotné ženy a maminky s malými dětmi. Vedu lekce gravidjógy, a přípravy na porod. Gravidjóga je ženám velmi nápomocná v průběhu těhotenství a především v přípravě na porod. Jako komplexní těhotenské cvičení je gravidjóga se svými meditacemi a vizualizacemi nezastupitelná.

 

Jóga pro rodiče s malými dětmi

Vedu lekce pro maminky s miminky i staršími dětmi. Začala jsem tyto lekce pořádat pro maminky v době, kdy jóga pro rodiče s dětmi chyběla. Tato jóga je určena maminkám (či tatínkům), kteří nemají možnost (nebo nechtějí) odložit své děti po tu dobu, co se chtějí věnovat samy sobě. Na těchto lekcích mají ženy možnost protáhnout se, naučit se nebo oživit si základní jógové pozice. Děti si v průběhu lekcí hrají nebo napodobují své maminky. Maminky jsou svým dětem stále k dispozici, lekce jsou tedy plně v duchu kontaktního rodičovství.

Jóga pro děti

V současnosti vedu lekce pro děti od 2 do 5 let a lekce pro děti od 6 do 12 let. Obě lekce mají svá specifika, vždy se je snažím přizpůsobit skladbě skupinky a jejím potřebám. Při lekcích jógy s dětmi čerpám ze svých zkušeností ve školství, kdy jsem 10 let působila jako pedagog na ZUŠ.

Hatha jóga a Vinyasa jóga

V lektorské praxi jsem začínala s vinyasa jógou, kterou stále vedu pro ty, co mají raději dynamičtější pohyb. Bližší je mé duši hatha jóga, na které jsem “vyrostla” a o kterou jsem záhy rozšířila své lekce.

 

 

Styly jógy:Gravidjóga, Hatha flow yoga, Rodinná jóga, Těhotenská jóga (gravid jóga), Vinyasa Flow
Kvalifikace:Lektor hathajogy
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám