Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vyhrajte 3 skvělé ceny v rámci události Namaste Yoga Day

KANTU Vás srdečně zve na 3.ročník oslavy Mezinárodního dne jógy tentokrát ve středu 20.6. ve znovu otevřené Kavárna co hledá jméno. Přidejte své Namaste józe.

I vy se můžete stát součástí celé akce a zároveň vyhrát jednu z báječných cen. Napište nám inspiraci nebo váš příběh, jak jste nalezl(a) vnitřní sílu při překonání těžké situace.

A na co se můžete těšit?:

1.Amulet Durga(závěsný difuzér) od Kantu

Závěsný dekorativní difuzér provoní Váš domov přírodní vůní čistých éterických olejů. Dřevěná část tvoří ručně vyřezávané indické dřevo z proslulého Rádžasthánu s pradávnými symboly. Kameny, barvy, dřevo a vůně společně tvoří energetický zářič, který pozitivně působí na Vás a harmonizuje Váš prostor. Inspirovaný indickou bohyní Durga symbolizující odvahu a vítězství nad démony. Je to energie, která je mocným ochráncem před vším zlým. Tento amulet je vhodný pro ochranu na podporu odvahy postavit se stinným stránkám a podporuje spolupráci. Můžete věnovat na pomoc překonání strachu. Více stránkách Kantu.

 

2. Voucher na masáž “Zenergy” od Planet Zen

Poukaz na 90min Zenergy – v hodnotě 1695Kč. Platnost poukazu je 6 měsíců.

Zenergy jsme zvolili záměrně protože očišťuje tělo i ducha. Stateční válečníci ajuthajské epochy před více než 400 lety využívali směs bylinek v podobě nahřátých měštců na uvolnění svalů a mysli po boji. Tato procedura jim dodávala tak potřebnou energii pro každý den. Bylinky si najdou cestu skrz póry těla až do hloubky každého svalu, následným akupresurním tahem masérka využije sílu bylinek a tělo pořádně promasíruje. Jedná se o masáž celého těla.
Více na Planet Zen.

3. Stříbrný náhrdelník “Strength” Made by Me CX

Více o Made by Me CX.

Váš příběh

Napište nám inspiraci nebo váš příběh, jak jste nalezl(a) vnitřní sílu při překonání těžké situace. Vylosujeme 3 z vás a pokud budete souhlasit, vítězné inspirace zveřejníme.

Zasílejte Vaše příběhy do 17.6.2018.

Vyhlášení výherců proběhne 20.6.2018 na Namaste Yoga day, kde je možné si ceny vyzvednout.

Cenu do soutěže věnují Kantu, Planet Zen a Made by Me CX děkujeme.


Pravidla soutěže

 

 

Napište nám inspiraci nebo váš příběh, jak jste nalezl(a) vnitřní sílu při překonání těžké situace. Vylosujeme 3 z vás a pokud budete souhlasit, vítězné inspirace zveřejníme.

Soutěž byla ukončenaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám