Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Soutěž o audioknihu Léčení čaker

YogaPoint.cz vám přináší možnost zasoutěžit si o audioknihu Léčení čaker, audiokniha obsahuje text Doreen Virtue, který vás provede péčí o váš energetický čakrový systém. Čte Sylva Talpová. Jako bonus je k audioknize přidáno ještě 60 minut meditací.

Naučte se plně využívat svou vnitřní sílu a schopnost léčit! Zbavíte-li se negativní energie strachu a obav, probudí se vaše přirozené duchovní schopnosti. Tyto vrozené vlohy vám umožní vidět budoucnost, komunikovat s Bohem nebo anděly a léčit sebe sama, ostatní i celou planetu. V této audioknize se dozvíte více o jednotlivých čakrách, možnostech jejich čištění i schopnostech vidět auru. Na druhém audio CD najdete ranní a večerní meditace a vizualizační techniky s jejichž pomocí budete schopni očistit své čakry a využít své přirozené léčivé schopnosti.

Doreen Virtue je spisovatelka a fejetonistka se zaměřením na spirituálno a léčitelství. Absolvovala doktorské (Ph.D.) studium psychologie na Clarkson University v jižní Kalifornii. Sama tvrdí, že je od narození jasnovidkou pracující s říší andělů, elementálů a nanebevzatých mistrů. V léčitelství proslula zejména svými knihami o andělích a propagováním andělské terapie. Její další knihy se zabývají také vílami, čakrami, bohyněmi, Indigovými a následně Křišťálovými dětmi a dalšími duchovními tématy.

leceni-caker

Stačí správě odpovědět na otázku níže a mít trochu štěstí při výběru výherce.

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 10.4.2016.

Audioknihu věnuje Audiotéka, děkujeme!

AUDIOTEKA_CZ


Pravidla soutěže

Kdo vydal audioknihu Léčení čaker?

a) Vivanti
b) Lumeni
c) Gradeni

Soutěž byla ukončenaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám