Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pavla Vojíková

Józe se věnuji teprve od roku 2010. Tehdy jsem se jako nic netušící klient milující rychlost a dynamiku   ocitla shodou náhod na  jógové podložce v Chorvatsku.  Po návratu z dovolené už jsem u jógy takříkajíc zakotvila na plný úvazek. V roce 2015 jsem absolvovala základní rekvalifikační kurz instruktora jógy se specializací power jóga.  Prostřednictvím dalších kurzů, workshopů a seminářů objevuji další možnosti, které jóga nabízí i mimo území vytyčené jógovou podložkou.

Ráda se stanu průvodcem na vaší jógové cestě. Mé lekce jsou otevřené všem, kteří chtějí vyzkoušet něco nového i těm, kdo již nějaký čas cvičí. Snažím se klienty vést k tomu, aby respektovali a vnímali své tělo tady a teď aneb tvoje tělo-tvoje jóga. Naše tělo se necítí stejně ráno a večer a hlavně zítra může být vše docela jinak.  Vše má svůj čas a co se dnes zdá býti snadné může být zítra složité a naopak. Každá lekce je svým způsobem jedinečná, vždy záleží na energii, kterou společně vytvoříme.

Můžeme se potkat na pravidelných lekcích v Praze, okolí Hořovic nebo na některém pobytovém víkendu.

 

Styly jógy:Dynamická jóga, Flow yoga, Hatha jóga, Jemná jóga, Jin jóga, jóga pro zdravá záda, Power jóga, Restorativní jóga, Vinyasa jóga
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám