Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Prodloužená Jin jóga s aromaterapií

16.02.2020Ne 17:00 - 19:00

Prodloužená Jin jóga s aromaterapií

Po téhle lekci se protáhnete a možná i trochu zapotíte, ale určitě se také zastavíte, zpomalíte a budete se cítit jako po skvělém víkendovém 🧖‍♀ WELLNESS POBYTU. 🧘🏻‍♂

Máte pocit, že jste neustále v jednom kole a nemáte ani chvilku pro sebe? Potřebujete načerpat novou energii a alespoň na okamžik zpomalit? Pokud jste na některou z otázek odpověděli ano, tak tato prodloužená lekce jin jógy je právě pro vás. Během těchto dvou hodin totiž obrátíte pozornost pouze do sebe, zklidníte a naprosto se zrelaxujete.

Co vás čeká?

Tuto dvouhodinovku začneme dechovým cvičením a soustředěním, po kterém už se pomalu přesuneme do jednotlivých jinových pozic. V těch setrváme delší dobu než na běžné dynamické lekci a využijeme i různé pomůcky – deky, bločky a bolstery, které nám umožní dosáhnout většího uvolnění. Workshop pak bude zakončen jemnou relaxací s aromaterapeutickým dotekem a kapkou směsi éterických olejů pro příliv nové energie.

Pro koho je workshop vhodný?

Jin jóga je vhodná pro všechny stupně pokročilosti, jak pro úplné začátečníky, tak i pro pravidelně praktikující jogíny. Velmi vhodná je pro jedince, kteří cítí psychickou únavu, pro ty, kdo mají sedavé zaměstnání, pro sportovce, kteří jsou po tréninku a sportovním výkonu zkrácení či jednostranně zatížení. Při pravidelném praktikování nás dokáže Jin jóga nabít novou energií a uvolnit dlouhotrvající bloky. Po lekci můžete vnímat rozdíly v podobě kvalitního spánku, klidnou mysl a lepší soustředění.

Co s sebou?

Během jin jógy má tělo tendenci prochladnout, takže určitě nezapomeňte teplé oblečení, které vás nebude omezovat v pohybu.

Workshop je vhodný úplně pro všechny včetně začátečníků.

více informací a rezervace: https://yoga4everybody.isportsystem.cz

Další informace

Studio:Yoga4everybody (0)
Instruktoři:
390 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám