Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

PRANAVA JÓGA CENTRUM (0)

Jógové studio Pranava Jóga Centrum odstartovalo ostravskou jógovou scénu před devíti lety jako vůbec první jógové centrum v Ostravě.

Pranava je krásné slovo pocházející ze sanskritu a znamená „to, co se stále obnovuje”: pořád nové, pořád mladé a svěží. Proto jogín opakuje slabiku OM stále, a nikdy toho není dost, protože OM není něco, co se vysloví jednou a je to uzavřená záležitost. Pokaždé, když je OM vysloveno, jakoby se obnovujeme a pokaždé nás to znovu vyrovná, jsme znovu nasměrováni k cíli, jsme blíže k připomenutí si, kdo skutečně jsme a jaká je pravá podstata věcí kolem nás. (Sharon Gannon, Jivamukti Yoga)

Pranavu založila Lenka Knag, o studio láskyplně stará a její přítomnost zde vycítíte i když je občas daleko za mořem.  Pranava má přehlednou jógovou linii skrze Jivamukti jógu a opírá se o filozofii Sri Brahmananda Sarasvati.

Rozvrh je od pondělí do pátku nabitý lekcemi od pomalého cvičení jógy až po ten dynamický. Na své si tady přijde opravdu každý. Pro víkendové jogíny pořádáme semináře, workshopy a školení pod vedením učitelů z různých koutů světa.

Pranava Jóga Centrum je také vzdělávacím akreditovaným zařízením MŠMT. Máte tedy jedinečnou možnost absolvovat transformativní školení instruktorů jógy.

Typ hodin:Vinyasa Jóga, Hatha Jóga, Spinal Jóga, Jóga pro zdravá záda, Vinyasa Basic
Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:Přihlášky ke kurzům; otevřené lekce bez předchozí rezervace
Možnosti platby:Hotově, kartou, převodem
Zpět na přehled
 • Víkendový školící program Hathajóga Kurzy pro instruktory

  30. 10. - 01. 11. 2020 Irena Hovorková, Pavla Boďa - Vanduchová

  Ucelené školení, co to vlastně hathajóga je, z čeho tento systém jógy vychází. Školení je určeno lektorům, a zároveň jednotlivcům, kteří se zajímají o oblast Hatha jógy. Program bude veden Irenou Hovorkovou ...

  3 200 Kč Detail
 • Víkendový školící program – Přípravka základů jógy nejen pro budoucí lektory Semináře a workshopy

  19. 03. - 21. 03. 2021 Daniela Vašková a Irena Hovorková

  Intenzivní program pro budoucí lektory jógy a pro zvědavou veřejnost bude trvat celkem 24 hodin. Účastníci obdrží certifikát o absolvování programu. Může být inspirující pro další vlastní praxi, pro její ...

  3 200 Kč Detail
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám