Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Meditační centrum Lažánky (14)

Meditační centrum Lažánky bylo založeno v roce 1991 Igorem Samotným, který v  té době byl divadelní režisér a dramaturg a pedagog herectví. Počátky Meditačního centra byly ve znamení kreativních dílen, divadelních workshopů a uměleckých festivalů. První 3 roky v objektu žila divadelní komuna. Od roku 1990 Igor Samotný intenzivně jezdí do Japonska, Indie, Bangladéže, Thajska, Mexika, Peru a účastní se všestranných  tréninků zaměřených na meditaci, tranz, uvolnění, talent člověka.

Začátkem 90. let absolvuje pozemní cestu do Indie se skupinou českých nadšenců. Několik měsíců jsou na cestách po všech možných duchovních centrech, jógových centrech, tradičních i moderních. Z této cesty vzniká hluboký kontakt na Oshovo mezinárodní centrum v Puně v Indii. Meditační centrum Lažánky se stává jedním ze sítě mezinárodních center s názvem Osho Sugama Meditation Center. Od té doby lektoři Meditačního centra Lažánky používají velmi účinné aktivní meditace jako základní metodologický postup práce s člověkem.

Od roku 1995 se postupně stává velmi uznávaným centrem osobního rozvoje. Lektoři Meditačního centra Lažánky mají nejdelší praxi, patří ke špičkám oboru pro osobní rozvoj člověka.

Typ hodin:prožitkové několikadenní kurzy
Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:ne webu
Možnosti platby:převodem


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám