Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

II. STUPEŇ – CELOROČNÍ ŠKOLA MOHENDŽODÁRO

27.09. - 18.02.2018St 18:00 - Ne 14:00

II. stupeň je určen absolventkám základního kurzu. Vychází ze znalosti Mateřského okruhu, které dále rozvíjí. Účastnice druhého ročníku se naučí všech devět asán. Techniky a cvičení uvolňují mysl, učí ženu prožívat. Jsou zaměřené na posilování ženství, na přímé posílení ženské energie. Žena postupně objevuje meditaci a dostává se sama k sobě. Škola věnuje pozornost poznání a posílení síly Vnitřní žena.

Tajemství věčného mládí adeptek tantry

Jednotlivé asány na sebe navazují a vytvářejí energetický celek, jehož zvládnutím se žena naučí rozvádět svou sexuální energii do celého těla a použije ji pro rozvoj intuice a vlastního zdraví. Pomocí těchto asán se uvolňuje do těla velké množství estrogenů, rozuměj ženských pohlavních hormonů. Tak se toto cvičení stává tajemstvím věčného mládí adeptek tantry.

II.A STUPEŇ MOHENDŽODÁRO
CELOROČNÍ ŠKOLA
2017/2018

27.9.-1.10.2017
13.-17.12.2017
14.-18.2.2018
(středa – neděle)

Další informace

Studio:Meditační centrum Lažánky (14)
Instruktoři:
  • Mudr.Monika Síčová
Podmínky rezervace:na webu
Poznámka k akci:jen ženy se znalostí mateřského okruhu Mohendžodáro (základní kurz)
  • Tantra-jóga pro ženy, cvičení devíti asán, cvičení Mohendžodáro
  • Meditace – aktivní i tiché, Meditace Mohendžodáro a meditace ze systému Oshových meditací; tanec; spontánní pohyb
  • Bioenergetická cvičení – cvičení na osvobození těla, dechu a uvolnění energie, odstraňování energetických bloků
  • Speciální sestava masáží pro ženy – aktivizace toku energie v drahách, ošetření celého těla, propojení všech čaker v těle

Smysluplný celek v chráněné skupině

Tato celoroční škola má formu 3 prodloužených soustředění, které budou propojeny systematickou, každodenní samostatnou prací adeptek tantry. Mezi jednotlivými setkáními si účastnice doma dělají doporučená cvičení a meditační terapie, do kterých byly zasvěceny na předchozím setkání, a které budou konzultovány na setkání následujícím. Tímto způsobem vznikne celoroční škola, která je intenzivní, kde jeden program navazuje na druhý, a která má takto šanci každé ženě nabídnout vnitřní transformaci a posílení a obnovení ženství. Tato škola vede k posílení zdraví, otevírá cestu k orgasmu a milování jako láskyplné cestě životem, obnovuje přirozenou schopnost těla k regeneraci a ke kráse a pocitu svěžesti.

ŠKOLA JE VÝBĚROVÁ, NENÍ NA NI AUTOMATICKÝ NÁROK. JEDNÁ SE O VELMI KVALITNÍ PRODUKT, KDY JEDNA UZAVŘENÁ SKUPINA PROCHÁZÍ SPOLU CELÝM VÝCVIKEM TANTRA-JÓGY.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám