Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Centrum Be Balanced (0)

Centrum Be Balanced v Praze 6-Liboci spojuje v jeden tým lékaře, fyzioterapeuty, psychoterapeuty, kouče, lektory a trenéry. Našim klientům pomáháme nalézt rovnováhu v jejich životech, a to jak na úrovni fyzické, tak také duševní a vztahové. Jóga k nalezení rovnováhy jednoznačně také přispívá, a proto ji v našem centru nabízíme.

Lekce jógy v Centru Be Balanced vedou vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuti, a proto můžete mít jistotu, že Vás do jednotlivých ásan vždy navedou tak, aby Vašemu tělu jóga skutečně prospívala. V lekcích jsou propojovány poznatky z fyzioterapie, zvláště z metody DNS prof. Koláře, fasciálního strečinku a různých stylů jógy dle zaměření konkrétního lektora.

Lekce probíhají ve vzdušných sálech v příjemném a klidném prostředí Libockého dvora. Libocký dvůr je velice dobře dostupný autem stejně tak jako MHD (metro A “Petřiny”, bus 191 a 108 “Litovický potok”, bus 119 “Divoká Šárka”, tram 2, 20 a 26 “Vozovna Vokovice”).

Parkování pro klienty centra zdarma!

Styly jógy:Fyzio jóga, Hatha jóga, Hormonální jóga, jóga pro zdravá záda, Jóga s prvky fyzioterapie
Typ hodin:Jóga s prvky fyzioterapie, Fyzio jóga, Jóga pro zdravá záda, Hormonální jóga
Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:Přes online rezervační systém nebo telefonicky.
Možnosti platby:Hotově, platební kartou, převodem.
Zpět na přehled
  • Mgr. Kristýna Vaňková (0)

    Jako fyzioterapeutka a instruktorka jógy se ve svých lekcích zaměřuji nejen na samotné ásány a pohybové plynutí v nich, ale také zdravotní aspekty praktikování jógy. Existuje mnoho ...

    Více o instruktorovi


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám