Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Mgr. Kristýna Vaňková

Jako fyzioterapeutka a instruktorka jógy se ve svých lekcích zaměřuji nejen na samotné ásány a pohybové plynutí v nich, ale také zdravotní aspekty praktikování jógy. Existuje mnoho druhů jógy, ale tělo máme k dispozici pouze jedno. Proto bychom o něj měli pečovat tak, abychom zachovali jeho funkci a integritu v souladu s kineziologickými zákonitostmi. Nepovažuji proto za důležité do jak pokročilé ásány své tělo “napasujeme”. Pro mě je základem prospěšného pohybu jeho kvalita. Pouze kvalitní a procítěný pohyb v rozsahu, které nám vlastní tělo v dané chvíli dovolí, může vést ke zdravému pružnému tělu. Věřím, že citlivým zacházením s vlastním tělem lze příjemně relaxovat i svou mysl.
Ve svých lekcích propojuji hatha jógu s fasciálním strečinkem, prvky z konceptu Dynamické neuromuskulární stabilizce (DNS) dle prof. Koláře a poznatky z komplexního vzdělávání akademie IQ Pohyb vedené Mgr. Danielem Müllerem.

Styly jógy:Fyzio jóga, Hatha jóga, jóga pro zdravá záda
Kvalifikace:Instruktor jógy (IQ Pohyb Academy), Mgr. v oboru Fyzioterapie (FTK UP), Certifikovaný DNS trenér (Rehabilitation Prague School), Certifikovaný "Pohybový specialista" Skupiny IQ Pohyb
Aktuální rozvrh:www.bebalanced.cz
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám