Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Radka Macháčková

dsc005972

Stejně jako k naprosté většině všech báječných a zásadních věcí ve svém životě, i k józe jsem se dostala jen čirou náhodou. A jsem si jistá, že tuhle lásku, mi jen tak někdo už nevezme. Je zvláštní, jak málo stačí, aby se Váš život obrátil o 180°. I když se snažíme věci plánovat a máme zcela jasné představy o tom, jakým směrem chceme, aby se náš život ubíral, vše je vždy nakonec docela jinak.

Ne nadarmo se říká: ,,Když chceš Boha rozesmát, řekni mu o svých plánech.” :))

Při své praxi se zaměřuji především na klasickou Hatha jógu a Jin jógu. Nicméně mojí srdeční záležitostí je Létací jóga, jenž mi umožňuje kombinovat jógu se vzdušnou akrobacií, která je mojí další velkou vášní. Byla to právě Létací jóga, která mi otevřela dveře do tohoto světa, a já se tak rozhodla vstoupit dál. Jsem dnes nesmírně vděčná, že se z mého koníčku stala moje práce. Svoji profesi vnímám jako něco, čím mohu, alespoň částečně, pomoci druhým lidem. Podělit se o své znalosti a zkušenosti, a ukázat, že pokud se zbavíme předsudků, můžeme zvládnout prakticky cokoliv.

Pohyb, v různých podobách, je nedílnou součástí mého života. Jsem zkrátka ten typ člověka, který nevydrží ani chvilku v klidu a právě to je také jedním z mnoha důvodů, proč mám tolik ráda jógu. Neustále se díky ní učím, jak být trpělivějším a vyrovnanějším člověkem (ačkoliv to ne vždy bývá tak jednoduché :D). Nikoho tak asi nepřekvapí, že jsem energická bytost a na svých lekcích mám ráda přátelskou a pozitivní atmosféru. 🙂

Jako lektorka působím od roku 2015 a jsem registrovanou instruktorkou mezinárodních jógových asociací Yoga AllianceYoga Alliance Professionals.

Styly jógy:Aero jóga, Hatha jóga, Jemná jóga, Jin jóga, Paddle jóga, Vinyasa Flow, Yoga Nidra
Aktuální rozvrh:www.karmayoga.cz, www.studio123.cz, www.dum-jogy.cz, www.letstudio.cz


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám