Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Lucie Mutinská

jmenuji se Lucie Mutinská a jsem majitelkou Studia Mandala v Dobřichovicích a maminkou šesti dětí.  Organizuji aktivity, přednášky a semináře studia, z nichž některé i sama vedu.

Na svých lekcích qi gongu a jógy (vyučuji především klidnou jógu a jógu pro Šťastnou páteř)  se věnuji správně prováděnému pohybu s důrazem na preciznost, učíme se správně dýchat, pracujeme se svojí energií, učíme se vnímat své tělo a uvědomit si špatné pohybové návyky a do života si odnést ty správné. Skrze svůj dech se dostáváme dovnitř sebe a nacházíme vnitřní klid, zastavení. Fyzické tělo souvisí přímo s psychikou a platí to i obráceně a tak ať pracujeme na jakékoliv úrovni, změna se projeví v obou sférách jak na psychické, tak fyzické úrovni.
V relaxacích a meditacích harmonizujeme energetický systém člověka, vnořujeme se do hloubi sebe, dochází k napojení, nasloucháme sami sobě a probouzíme intuici.
Jsou vedeny léčivým způsobem, pro ozdravení těla a omlazení vnitřních orgánů. Vedou k rozvíjení vašeho vnitřního potenciálu a intuice. Uvolňují vaše tělo i mysl.
Na lekcích spolu hodně sdílíme, povídáme a společně se posouváme vpřed. Vždy zohledňuji potřeby skupiny i jednotlivců a lekce je pak vedena s ohledem na danou problematiku klientů (bolesti zad, migrény, touha po relaxaci, atd..)

Individuálně se věnuji dalším aktivitám:
Qi gong (čínská jóga – čchi kung), jóga, meditace, relaxace, program pro Šťastnou páteř, SM Systém (SPS), Cvičení pro těhotné a předporodní příprava. Cvičení pro děti 8-13 let.
Poskytuji další služby:
masáže, Dornovo metodu PLUS, Manuální terapie SM, hloubkové terapeutické masáže spoušťových bodů – tzv. Trigger Points.
Rovněž poskytuji služby v oblastech klasické konstituční homeopatie, terapiích, konzultacích osobního rozvoje, aromaterapie a v dalších oblastech.

„Naplňuje mě přinášet ostatním lidem úlevu od bolesti a traumat, pomáhat na cestě k osvobození těla i duše, ke znovunalezení světla, naděje a šťastnější existence v tomto světě.“

Rezonuji s pohybem, který je prováděný správně, a tedy je pro tělo léčivým. O sobě tvrdím, že necvičím, ale praktikuji. Léčivý pohyb se stal součástí mého každodenního života i mě samotné. Právě propojení duše a těla při pohybu mi dává hluboký smysl. Díky léčivému pohybu se dostávám do spojení se svým já a zažívám pocity, které mi ukazují existenci bez hranic a omezení, dávají mi pocit harmonie, svobody a smysluplnosti bytí. Toto propojení rozvíjí moji intuici a chápání světa. Dochází tak k postupnému zklidnění a vnitřní transformaci. Ukazuje mi cestu kvalitního a přirozeného žití v souladu s přírodou. Díky propojení se svým já, nacházím ve svém životě harmonii. Mým snem je žít, i zprostředkovávat ostatním, život bez omezení a bolesti, kdy naše tělo, náš jediný, skutečný domov na této planetě, bude co nejvíce funkční, a díky tomu se i naše duše bude moci svobodně rozvíjet.

Styly jógy:Jemná jóga, Jin jóga, jóga pro zdravá záda, Jóga terapie
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám