Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Andrea Škrobáková

Kouzlo jógy jsem objevila v roce 2003, kdy jsem na své první absolvované hodině našla úlevu od bolesti zad a příjemné zklidnění po náročném dni. Po narození první dcery v roce 2010 jsem absolvovala instruktorské školení powerjógy a od té doby se kouzlo jógy snažím předávat dál.

Všechny svoje hodiny se snažím dělat tak, aby každá z nich byla jiná a aby si na nich přišli na své jak začátečníci, tak i pokročilí. Není pro mě důležité, abych si zacvičila já, ale Vy. Pokud to jde, věnuji se Vaším individuálním požadavkům a hodinu přizpůsobuji Vašim potřebám.

Nečekejte žádné stoje na hlavě nebo krkolomné balanční pozice, ani příliš hluboký duchovní záměr, který k některým druhům jógy patří a já jej plně respektuji. Hodiny Vás zaujmou, pokud vyhledáváte cvičení, při kterém se zapotíte, posílíte a protáhnete celé tělo, ale naleznete zde také pohodu a uvolnění. A je jedno, jak rychlá hodina je.

Ze stylů jógy mám nejraději tu silovou, powerjógu, díky Katce Mikulandové jsem propadla i prana flow józe, zacvičí si se mnou i těhotné, dcery mě přivedly k dětské józe. V červnu 2017 jsem absolvovala kurz hormonální jógové terapie dle Dinah Rodriguez a těší mě, že tuto sestavu můžu předávat dál…

Styly jógy:Dětská jóga, Dynamická jóga, hormonální jógová terapie, Jemná jóga, Jin jóga, jóga pro zdravá záda, Power jóga, Těhotenská jóga (gravid jóga), Vinyasa jóga
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám