Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Alena Vejříková

Má cesta k józe vedla přes duchovní nauky, které studuji již několik let na Univerzitě Nové doby pana Milana Calábka.  Absolvovala jsem instruktorský kurz Hathajógy na Power Yoga Akademii, Václava Krejčíka. Vystudovala dvouletý kurz Psychologické astrologie u PhDr. Lenky Adamové, absolvovala řadu seminářů, kurzů, z oblasti duševní hygieny a psychologie. Zajímám se o astrologii, numerologii, šamanismus, výklad snů, tarot a jiné. Duchovním naukám se věnuji přes 16 let. Jóga mi otevřela další rozměr spirituálního světa.

Studiu jógy a vedení lekcí se věnuji “na plný úvazek”. V roce 2015 jsem otevřela centrum osobního rozvoje a sebevzdělávání, Spirit Centrum, v Králově Dvoře nedaleko Prahy. Vedle pravidelných kurzů a lekcí jógy, zde také najdete semináře, dílny, workshopy a přednášky z různých oblastí duchovních nauk, alternativních metod léčení, či terapeutické poradny.

 

 

Styly jógy:Dynamická jóga, Flow yoga, Hatha jóga, Jin jóga, Jógová terapie, Power jóga, Vinyasa jóga
Kvalifikace:Instruktor Hathajógy, Powerjógy, Wheel jógy, Fasciální jógy, Yin jógy, Jógové terapie, Relaxačních a meditačních technik
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám